Amber

Od 180 zł

Polańczyk
ul. Dworska 14
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy turystów indywidualnych i rodziny do nowych apartamentów i pokojów Amber w Polańczyku. Zapewnią doskonałe warunki do wypoczynku i odkrywania uroków Bieszczad. Apartamenty i studia z aneksami kuchennymi  Miejscowość położona jest w samym sercu Bieszczad nad jeziorem Solińskim, które posiada doskonałe warunki do wędkarstwa i uprawiania sportów wodnych. W naszych całorocznych domkach oderwiesz się od szarej codzienności i zrelaksujesz w miłej, rodzinnej atmosferze. Oferujemy wygodne, ładnie urządzone apartamenty 2 i 4-osobowe z salonem, wyposażonym aneksem kuchennym, TV i łazienką, a także dwoma sypialniami (w apartamentach 4-osobowych). Ponadto wyposażone kompleksowo kuchnie ,plac zabaw jest widoczny z tarasu i balkonu każdego apartamentu i
czytaj więcej

Zapraszamy turystów indywidualnych i rodziny do nowych apartamentów i pokojów Amber w Polańczyku. Zapewnią doskonałe warunki do wypoczynku i odkrywania uroków Bieszczad. Apartamenty i studia z aneksami kuchennymi 

Miejscowość położona jest w samym sercu Bieszczad nad jeziorem Solińskim, które posiada doskonałe warunki do wędkarstwa i uprawiania sportów wodnych.

W naszych całorocznych domkach oderwiesz się od szarej codzienności i zrelaksujesz w miłej, rodzinnej atmosferze.

Oferujemy wygodne, ładnie urządzone apartamenty 2 i 4-osobowe z salonem, wyposażonym aneksem kuchennym, TV i łazienką, a także dwoma sypialniami (w apartamentach 4-osobowych).

Ponadto wyposażone kompleksowo kuchnie ,plac zabaw jest widoczny z tarasu i balkonu każdego apartamentu i studia, co umożliwia spokojny wypoczynek każdemu rodzicowi, jak i zabawę dzieciom.

Posiadamy także studia 4-osobowe z 2 sypialniami, 2 łazienkami i aneksem kuchennym.

zwiń

Zobacz również