Agroturystyka u Ani

Od 35 zł

Berezka 21
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Opis

Jeżeli interesuje Państwa spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i zatłoczonych turystycznych miejscowości to zapraszamy do „Agroturystyki u Ani". Berezka jest doskonałą bazą wypadową dla jednodniowych wycieczek samochodowych. Można się stąd wybrać w stronę Komańczy, Cisnej lub Sanoka, na plażę nad Jeziorem Solińskim lub w Bieszczady.   Oferujemy przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z TV, łazienkę, kuchnię wyposażoną w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik i zastawę stołową i balkon. Do dyspozycji gości jest również darmowy parking na ogrodzonej posesji, miejsce na ognisko i grilla. Zapewniamy dostęp do Internetu. Nasz obiekt położony jest w bardzo ładnej okolicy w malowniczej Berezce.
czytaj więcej

Jeżeli interesuje Państwa spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku miasta i zatłoczonych turystycznych miejscowości to zapraszamy do „Agroturystyki u Ani".

Berezka jest doskonałą bazą wypadową dla jednodniowych wycieczek samochodowych. Można się stąd wybrać w stronę Komańczy, Cisnej lub Sanoka, na plażę nad Jeziorem Solińskim lub w Bieszczady.

 

Oferujemy przytulne pokoje 2, 3 i 4-osobowe z TV, łazienkę, kuchnię wyposażoną w kuchenkę gazową, lodówkę, czajnik i zastawę stołową i balkon.

Do dyspozycji gości jest również darmowy parking na ogrodzonej posesji, miejsce na ognisko i grilla. Zapewniamy dostęp do Internetu.

Nasz obiekt położony jest w bardzo ładnej okolicy w malowniczej Berezce. Z podwórka rozciąga się widok na łąki i las, z których czasem wygląda odważny jeleń. Można tutaj spacerować i uprawiać nordic walking, poznawać najciekawsze zakątki miejscowości takie jak ruiny starej cerkwi, stawy czy folwark.

W pobliżu domku znajduje się restauracja, plac zabaw dla dzieci, boisko do piłki nożnej i koszykówki, las, sklep spożywczy, bar i przystanek autobusowy.

Po zapoznaniu się z wszystkimi ścieżkami Berezki warto zapuścić się w nieco dalsze rejony. Kiedy zaś wrócą Państwo zmęczeni, po dniu pełnym wrażeń czekać będzie na Państwa zachód słońca pod naszą jabłonią, gdzie świat zwalnia, a natura ukazuje swoje piękno.

Kiedy zaś wyczerpani siądą Państwo o zachodzie słońca pod naszą jabłonią, świat znów zwolni tempo, a natura ukaże swoje piękno.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena jest zależna od sezonu, liczby gości i długości pobytu.

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również