U Ślawskich

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 276
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do naszego domu wszystkich, którzy pragną odpocząć w miłej atmosferze, ciszy i spokoju. Nasz dom zlokalizowany jest u podnóża Tatr Zachodnich, dzięki czemu z okien można podziwiać przepiękny widok na Giewont, Czerwone i Kominiarskie Wierchy. Latem można organizować wędrówki drogą pod reglami, która prowadzi do najpiękniejszych dolin tatrzańskich takich jak: Strążyska, Małej Łąki, Białego, Kościeliska i inne. Do dyspozycji Gości posiadamy pokoje 2, 3, 4, i 5 osobowe wyposażone w łazienki, wc i TV. Udostępniamy również kuchnię z pełnym wyposażeniem. Obok domu znajduje sie ogród z miejscem do grillowania i wypoczynku oraz parking na 7 samochodów osobowych. Nasz dom
czytaj więcej

Zapraszamy do naszego domu wszystkich, którzy pragną odpocząć w miłej atmosferze, ciszy i spokoju.

Nasz dom zlokalizowany jest u podnóża Tatr Zachodnich, dzięki czemu z okien można podziwiać przepiękny widok na Giewont, Czerwone i Kominiarskie Wierchy. Latem można organizować wędrówki drogą pod reglami, która prowadzi do najpiękniejszych dolin tatrzańskich takich jak: Strążyska, Małej Łąki, Białego, Kościeliska i inne.

Do dyspozycji Gości posiadamy pokoje 2, 3, 4, i 5 osobowe wyposażone w łazienki, wc i TV. Udostępniamy również kuchnię z pełnym wyposażeniem. Obok domu znajduje sie ogród z miejscem do grillowania i wypoczynku oraz parking na 7 samochodów osobowych.

Nasz dom stanowi także doskonałą bazę wypadową na szlaki turystyczne: przez Dolinę Małej Łąki na Giewont, przez Dolinę Kościeliską na Ornak i na Czerwone Wierchy a dalej przez Dolinę Chochołowską na Grzesia,Wołowiec, Starorobociański Wierch i inne. W sezonie zimowym jest blisko do wyciągów narciarskich w Witowie na Szymoszkowa i Salamandrę. Niedaleko jest również do przejścia granicznego w Suchej Horze a z tamtąd mamy ok 10 km do kompleksu basenów geotermalnych w Orawicach.

zwiń

Zobacz również