Wichrowe Wzgórza - dom do wynajęcia, apartamenty

Od 140 zł
Wichrowe Wzgórza - dom do wynajęcia, apartamenty w miejscowości Brenna
Google Ads 300x250

Brenna
ul. Wichrowe Wzgórza 15
43-436 Brenna
Beskid Śląski
zobacz na mapie

Opis

Wichrowe Wzgórza w Brennej to kameralny obiekt z basenem letnim, położonym w pięknym, widokowym miejscu w Beskidach, zapewniającym nocleg w bliskim sąsiedztwie Ustronia, Szczyrku oraz Wisły. Cisza, spokój oraz kontakt z naturą, zapewnią Państwu odpowiedni wypoczynek w naszym obiekcie.   Willa oferuje: - apartamenty dwuosobowe z aneksami   kuchennymi - apartamenty czteroosobowe/ pięcioosobowe / z aneksami kuchennymi - pokój czteroosobowy z aneksem kuchennym Łącznie dysponujemy 17 miejscami noclegowymi z możliwością dostawki 4 miejsc. Aneksy wyposażone są w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, talerze, garnki, sztućce. W pokojach jest TV, wi-fi. Ponadto do dyspozycji gości: - sala kominkowa z ping - pongiem, piłkarzykami, - mini fitness, - kącik
czytaj więcej


Wichrowe Wzgórza w Brennej to kameralny obiekt z basenem letnim, położonym w pięknym, widokowym miejscu w Beskidach, zapewniającym nocleg w bliskim sąsiedztwie Ustronia, Szczyrku oraz Wisły. Cisza, spokój oraz kontakt z naturą, zapewnią Państwu odpowiedni wypoczynek w naszym obiekcie.

 

Willa oferuje:

- apartamenty dwuosobowe z aneksami   kuchennymi

- apartamenty czteroosobowe/ pięcioosobowe / z aneksami kuchennymi

- pokój czteroosobowy z aneksem kuchennym

Łącznie dysponujemy 17 miejscami noclegowymi z możliwością dostawki 4 miejsc. Aneksy wyposażone są w kuchenkę indukcyjną, lodówkę, talerze, garnki, sztućce.
W pokojach jest TV, wi-fi.

Ponadto do dyspozycji gości:

- sala kominkowa z ping - pongiem, piłkarzykami,

- mini fitness,

- kącik zabaw dla dzieci z zabawkami i pluszakami.

Latem, Nasi Goście mają do dyspozycji basen, ogród, grill, rowery, a dzieci plac zabaw. W okolicy jest sporo atrakcji turystycznych zarówno latem, jak i zimą.

Możliwość wynajęcia całego obiektu lub wybranych pokoi i apartamentów.

Dojazd do naszego obiektu jest drogą asfaltową. Teren mamy ogrodzony i zamykany. Obiekt jest monitorowany.  W Brennej istnieje możliwość skorzystania z kuligów, skuterów śnieżnych, przejażdżek bryczką, lodowiska, parku linowego i wielu innych przyjemności.

 

Z A P R A S Z A M Y ! 

zwiń

Zobacz również