Willa Jaś i Małgosia

Od 45 zł

Kościelisko
ul. Wojdyłówka 33A
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Jaś i Małgosia jest komfortowym obiektem położonym na południowym stoku Pasma Gubałówki w malowniczej miejscowości Kościelisko ( 3km do Zakopanego). Wysokie położenie willi zapewnia czyste powietrze i niezapomniane widoki. Zapewnimy Państwu ciszę i spokój i miłą atmosferę. Pokoje przeznaczone dla naszych gości są schludne i przytulne. Każdy kto do nas przyjedzie będzie czuł się jak u siebie w domu. Noclegi proponujemy w komfortowo urządzonych pokojach. Wyposażone są one w TV, CD, stałe złącze internetowe. Pokoje są słoneczne, w większości posiadają balkony z widokiem na Tatry. W przytulnie urządzonych pokojach 2, 3, 4 osobowych zapewniamy naszym gościom całoroczny wypoczynek. Na
czytaj więcej

Willa Jaś i Małgosia jest komfortowym obiektem położonym na południowym stoku Pasma Gubałówki w malowniczej miejscowości Kościelisko ( 3km do Zakopanego). Wysokie położenie willi zapewnia czyste powietrze i niezapomniane widoki.
Zapewnimy Państwu ciszę i spokój i miłą atmosferę.
Pokoje przeznaczone dla naszych gości są schludne i przytulne. Każdy kto do nas przyjedzie będzie czuł się jak u siebie w domu.

Noclegi proponujemy w komfortowo urządzonych pokojach. Wyposażone są one w TV, CD, stałe złącze internetowe. Pokoje są słoneczne, w większości posiadają balkony z widokiem na Tatry. W przytulnie urządzonych pokojach 2, 3, 4 osobowych zapewniamy naszym gościom całoroczny wypoczynek.

Na każdym piętrze jest możliwość korzystania z kompletnie wyposażonej kuchni (kuchenka mikrofalowa, dwie lodówki, zlewozmywak). Można w nich przygotowywać posiłki. 

zwiń

Zobacz również