WILLA LELIJA

Od 35 zł
WILLA LELIJA w miejscowości Kościelisko
Google Ads 300x250

Kościelisko
ul. Rysulówka 163
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Zakopane pensjonaty  Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego pensjonatu w Zakopanem położonego w malowniczym miejscu, blisko Doliny Chochołowskiej. Z okien pokoi rozciaga się widok na Giewont i Tatry Zachodnie. W każdym pokoju znajduje się telewizor i łazienka. Budynek jest również wyposażony w aneks kuchenny oraz salę kominkową. Willa Lelija to prawdziwa oaza spokoju. Noclegi w Zakopanem są idealnym miejscem dla tych, którzy kochają góry i pragną chwili zapomnienia. Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku.   SERDECZNIE ZAPRASZAMY !    
czytaj więcej
Zakopane pensjonaty 

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego pensjonatu w Zakopanem położonego w malowniczym miejscu, blisko Doliny Chochołowskiej. Z okien pokoi rozciaga się widok na Giewont i Tatry Zachodnie. W każdym pokoju znajduje się telewizor i łazienka. Budynek jest również wyposażony w aneks kuchenny oraz salę kominkową.
Willa Lelija to prawdziwa oaza spokoju.
Noclegi w Zakopanem są idealnym miejscem dla tych, którzy kochają góry i pragną chwili zapomnienia.
Wysoki standard, atrakcyjna lokalizacja i niskie ceny sprawiają, że przedstawiana oferta powinna zadowolić Państwa oczekiwania. Jeśli planujesz dobrze wypocząć - przyjmij nasze zaproszenie o każdej porze roku.
 
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również