WILLA PAJĄK

Od 30 zł

Kościelisko
ul. Sywarne 59
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy Serdecznie zapraszamy do naszej willi położonej u podnóża Giewontu. Obiekt znajduje się w magicznym oraz pięknym miejscu, które pozwoli na zregenerowanie sił oraz chwilę relaksu. Można tu wypocząć spędzając wolne wieczory nad górskim potokiem, czy upajając się przepiękną panoramą Tatr. Willę Pająk wyróżnia położenie, które pozwala Państwu na odpoczynek z dala od zgiełku i hałasu, ale także na szybkie dotarcie do centrum, szlaków turystycznych oraz wyciągów narciarskich.   Naszą willę charakteryzuje zakopiański styl, który w pełni pozwala poczuć atmosferę naszego regionu. Znajdą Państwo u nas pokoje 2,3 i 4 osobowe. Każdy posiada łazienkę, telewizor, czajnik, oraz bezprzewodowy dostęp do
czytaj więcej

Witamy

Serdecznie zapraszamy do naszej willi położonej u podnóża Giewontu. Obiekt znajduje się w magicznym oraz pięknym miejscu, które pozwoli na zregenerowanie sił oraz chwilę relaksu.
Można tu wypocząć spędzając wolne wieczory nad górskim potokiem, czy upajając się przepiękną panoramą Tatr. Willę Pająk wyróżnia położenie, które pozwala Państwu na odpoczynek z dala od zgiełku i hałasu, ale także na szybkie dotarcie do centrum, szlaków turystycznych oraz wyciągów narciarskich.
 
Naszą willę charakteryzuje zakopiański styl, który w pełni pozwala poczuć atmosferę naszego regionu. Znajdą Państwo u nas pokoje 2,3 i 4 osobowe. Każdy posiada łazienkę, telewizor, czajnik, oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Z każdego pokoju można podziwiać malowniczą panoramę Tatr. Oferujemy także śniadania oraz obiadokolacje podawaną w stylowej, góralskiej jadalni.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również