Willa U Jaśka

Od 100 zł

Kościelisko
ul. Pod Blachówką 58A
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Willi "U Jaśka" położonej w Kościelisku - 3 km od centrum Zakopanego. Malownicza okolica i rozciagająca się przepiękna panorama Tatr to atuty tego zakątku. Nasz obiekt położony jest na zboczu Butorowego Wierchu.Obiekt nasz to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od miejskiej rzeczywistości, a pobyt naszym gościom umili przytulne wnętrze oraz miła atmosfera. W swojej ofercie mamy oferty indywidualne, ale także zbiorowe, które są na wysokim poziomie usług. Do Waszej dyspozycji mamy apartamenty oraz pokoje 2 i 3 ? osobowe o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją oraz balkonem. W środku naszego obiektu posiadamy saunę oraz
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Willi "U Jaśka" położonej w Kościelisku - 3 km od centrum Zakopanego.

Malownicza okolica i rozciagająca się przepiękna panorama Tatr to atuty tego zakątku. Nasz obiekt położony jest na zboczu Butorowego Wierchu.

Obiekt nasz to idealne miejsce na wypoczynek i oderwanie się od miejskiej rzeczywistości, a pobyt naszym gościom umili przytulne wnętrze oraz miła atmosfera. W swojej ofercie mamy oferty indywidualne, ale także zbiorowe, które są na wysokim poziomie usług. Do Waszej dyspozycji mamy apartamenty oraz pokoje 2 i 3 ? osobowe o wysokim standardzie z pełnym węzłem sanitarnym, telewizją oraz balkonem. W środku naszego obiektu posiadamy saunę oraz salę kominkową, gdzie przyjemnie można spędzić wieczór.

Jesteśmy miłośnikami zwierząt, dlatego w naszym obiekcie są one akceptowane za dodatkową opłatą 20 zł za dobę. 

zwiń

Zobacz również