Źródlane Wzgórze

Od 200 zł

Lesko
ul. Źródlana 7
38-600 Lesko
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do Domku Na  Źródlanym Wzgórzu znajdującym się w miejscowości Lesko blisko tzw. leskich źródełek. Ze wzgórza roztacza się panoramiczny widok na góry i dolinę rzeki San, na tle piękny widok zabytkowego XVI wiecznego Kościoła. Okolica cieszy się zaciszem i spokojem od miejskiego zgiełku.  Jest popularna dla miłośników narciarstwa, turystyki i wędkarzy.   Domek znajduje się 750 m od najbliższego sklepu spożywczego, kawiarni i restauracji. Do basenu Aquarius jest 1,6 km (4 min.) Odległość na wyciąg narciarski i Szybowisko Weremień wynosi 3,9 km (6 min), który zarówno w sezonie zimowym jak i letnim jest pełen atrakcji. W Naszej miejscowości
czytaj więcej


Serdecznie zapraszamy do Domku Na  Źródlanym Wzgórzu znajdującym się w miejscowości Lesko blisko tzw. leskich źródełek. Ze wzgórza roztacza się panoramiczny widok na góry i dolinę rzeki San, na tle piękny widok zabytkowego XVI wiecznego Kościoła. Okolica cieszy się zaciszem i spokojem od miejskiego zgiełku.  Jest popularna dla miłośników narciarstwa, turystyki i wędkarzy.

 

Domek znajduje się 750 m od najbliższego sklepu spożywczego, kawiarni i restauracji. Do basenu Aquarius jest 1,6 km (4 min.) Odległość na wyciąg narciarski i Szybowisko Weremień wynosi 3,9 km (6 min), który zarówno w sezonie zimowym jak i letnim jest pełen atrakcji. W Naszej miejscowości można zobaczyć ciekawe miejsca.  

Gospodarze chętnie udzielą wszelkich informacji na temat okolicy i możliwości zwiedzania zabytkowych, kulturalnych i atrakcyjnych miejsc.

Domek obejmuje dwie oddzielne sypialne (1 pokój z łóżkiem małżeńskim z możliwością udostępnienia łóżeczka turystycznego (kojec) jak i krzeselko do karmienia, 2-gi pokój posiada 2 osobne łóżka, na dole salon z kominkiem i telewizorem, sofo - narożnik rozkladany (2 os.) Kuchnia do dyspozycji z pełnym asortymentem. Dostępny  internet i TV.

Dla najmłodszych kącik zabaw w domku,na zewnątrz trampolina,basen, zjeżdżalnia i piaskownica. Możliwość grillowania i palenia ogniska. Dla Gości udostępniamy: akcesoria sportowe (pilka, paletki itp.),basen dla dzieci, rowery (fotelik rowerowy dla dziecka). Najbliższe atrakcyjne miejsca znajdują się: Zapora Solina (17,5 km-19 min.) Polańczyk (18,4 km - 20 min.) Ustrzyki Dolne - wyciąg narciarski (29,7 km - 32 min.)  Sanok - Skansen Muzeum Budownictwa Ludowego (18,3 km- 24 min)

Serdecznie Zapraszamy!
 

zwiń

Zobacz również