Domek letniskowy Mizerna

Od 35 zł

Mizerna 81
34-440 Mizerna
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Domek letniskowy Mizerna Zapraszamy na wypoczynek do miejscowości Mizerna położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim. Tu czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, zwłaszcza dla osób lubiących aktywny wypoczynek!    Do Państwa dyspozycji oddajemy domek letniskowy który składa się z dwóch pokoi ( 4 i 2 osobowy)każdy z łazienką oraz z aneksu kuchennego w pełni wyposażonego. Na zewnątrz jest duży ogród z huśtawka oraz zadaszona altanka z grillem a dla dzieci atrakcje w ogrodzie. Zapraszamy serdecznie !!! Ciekawe miejsca:  Spływ tratwą flisacką lub raffting Dunajcem, wycieczka na najpopularniejsze szczyty Pienin czyli Trzy Korony oraz Sokolicę, Wąwóz Homole, Biała Woda, Wysokie Skałki, Dolina Grajcarka,
czytaj więcej

 

Domek letniskowy Mizerna

Zapraszamy na wypoczynek do miejscowości Mizerna położonej nad Jeziorem Czorsztyńskim.

Tu czeka na Państwa mnóstwo atrakcji, zwłaszcza dla osób lubiących

aktywny wypoczynek! 

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy domek letniskowy który składa się z dwóch pokoi ( 4 i 2 osobowy)każdy z łazienką oraz z aneksu kuchennego w pełni wyposażonego.

Na zewnątrz jest duży ogród z huśtawka oraz zadaszona altanka z grillem a dla dzieci atrakcje w ogrodzie. Zapraszamy serdecznie !!!

Ciekawe miejsca: 

Spływ tratwą flisacką lub raffting Dunajcem, wycieczka na najpopularniejsze szczyty Pienin czyli Trzy Korony oraz Sokolicę, Wąwóz Homole, Biała Woda, Wysokie Skałki, Dolina Grajcarka, zwiedzanie zamków w Niedzicy i Czorsztynie, trasa rowerowa do Czerwonego Klasztoru na Słowacji, w Szczawnicy wyciąg na Palenicę, wodospad Zaskalnik. 

Z A P R A S Z A M Y

 

 

 

zwiń

Zobacz również