Arka HOUSE

Od 60 zł

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 83
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Arka House znajduje się w Kościelisku, z dala od zgiełku i tłumu turystów, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi atrakcjami Tatr. Obiekt położony jest w Kościelisku i oferujemy dla Was ogród oraz wspólny salon i kuchnię. Goście mają do dyspozycji balkon, prywatny parking oraz WiFi oczywiście bezpłatnie. Domek na wyłączność dla 2 do 6 osób i ma on: - 3 sypialnie- salon- wyposażona kuchnia- jadalnia- łazienka - WiFi Na miejscu do Państwa dyspozycji mamy dostępny sprzęt do grillowania oraz taras.* Jaskinia Mrozna oddalona jest o 4,2km * Odległość od najbliższego lotniska - portu lotniczego Kraków/Balice wynosi 87km
czytaj więcej

Arka House znajduje się w Kościelisku, z dala od zgiełku i tłumu turystów, a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi atrakcjami Tatr. 
Obiekt położony jest w Kościelisku i oferujemy dla Was ogród oraz wspólny salon i kuchnię. Goście mają do dyspozycji balkon, prywatny parking oraz WiFi oczywiście bezpłatnie. Domek na wyłączność dla 2 do 6 osób i ma on: 
- 3 sypialnie
- salon
- wyposażona kuchnia
- jadalnia
- łazienka 
- WiFi 

Na miejscu do Państwa dyspozycji mamy dostępny sprzęt do grillowania oraz taras.
* Jaskinia Mrozna oddalona jest o 4,2km 
* Odległość od najbliższego lotniska - portu lotniczego Kraków/Balice wynosi 87km

zwiń

Zobacz również