Willa Fantazja

Od 40 zł
Willa Fantazja w miejscowości Kościelisko
Google Ads 300x250

Kościelisko
ul. Karpielówka Boczna 4
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Willa fantazja to murowany dom w stylu góralskim, który jest położony na wysokości 950m, z którego roztacza się piękny widok na panoramę Tatr. Na terenie naszego obiektu znajdziecie duży zadbany ogród ze stołami i miejscem na grilla, a przed budynkiem jest duży taras z leżakami. Czyste powietrze na tej wysokości spokój, cisza, woda źródlana płynąca z kranów, otoczenie budynku stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku.Pokoje wyposażone są w telewizor oraz czajnik elektryczny. Dla Gości przygotowano pościel. Ręczniki oferowane są na życzenie i za dodatkową opłatą.Na korytarzu znajduje się wspólna lodówka i grzejnik elektryczny. Na życzenie Goście mogą wypożyczyć wspólny sprzęt do prasowania.
czytaj więcej

Willa fantazja to murowany dom w stylu góralskim, który jest położony na wysokości 950m, z którego roztacza się piękny widok na panoramę Tatr. Na terenie naszego obiektu znajdziecie duży zadbany ogród ze stołami i miejscem na grilla, a przed budynkiem jest duży taras z leżakami. Czyste powietrze na tej wysokości spokój, cisza, woda źródlana płynąca z kranów, otoczenie budynku stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku.

Pokoje wyposażone są w telewizor oraz czajnik elektryczny. Dla Gości przygotowano pościel. Ręczniki oferowane są na życzenie i za dodatkową opłatą.

Na korytarzu znajduje się wspólna lodówka i grzejnik elektryczny. Na życzenie Goście mogą wypożyczyć wspólny sprzęt do prasowania.

 


zwiń

Zobacz również