Willa Fantazja

Willa Fantazja

Willa Fantazja w miejscowości Kościelisko
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do komfortowych i wygodnych pokoi w Kościelisku, niedaleko Zakopanego!

Nasz dom, zbudowany w tradycyjnym góralskim stylu i pokryty gontem, usytuowany jest na wysokości 950 m n.p.m., oferując przepiękny widok na panoramę Tatr. Czyste powietrze, spokój, cisza oraz źródlana woda płynąca z kranów i malownicze otoczenie budynku zapewniają idealne warunki do odpoczynku.

Obiekt znajduje się zaledwie 300 m od granic Zakopanego i 3000 m od centrum Krupówek. Na terenie posesji mieści się duży, zadbany ogród z ławami, stołami i miejscem na grilla. Przed budynkiem dostępny jest również obszerny taras widokowy z leżakami i stołami.

Rezerwacja możliwa jest po dokonaniu przedpłaty.

  • Dla Gości przygotowaliśmy cztery miejsca parkingowe na zamkniętej na noc posesji.
  • Goście mają do dyspozycji oddzielne, niekrępujące wejście.
  • Pokoje są bardzo ciepłe, z oknami wychodzącymi na Tatry.

Do użytku Gości oddajemy kuchenkę elektryczną, lodówkę, a na życzenie gospodarze udostępniają naczynia i sztućce niezbędne do spożywania posiłków.

Zimą nasz budynek znajduje się blisko oświetlonych i sztucznie ośnieżonych wyciągów narciarskich: Polana Szymoszkowa, Butorowy, Salamandra. Latem w pobliżu jest kąpielisko geotermalne Szymoszkowa. Stąd można również wybrać się na wędrówki szlakami turystycznymi do Doliny Kościeliskiej, Chochołowskiej, Małej Łąki czy na spacer Drogą Pod Reglami. W pobliżu obiektu znajduje się przystanek mikrobusu (200 m), co ułatwia dojazd do centrum Zakopanego i nie tylko. W sąsiedztwie znajduje się market, karczmy, restauracje, poczta.

Do centrum Zakopanego samochodem można dostać się w zaledwie 3-5 minut.