Dom wczasowy Basia

Dom wczasowy Basia w miejscowości Bukowina Tatrzańska
Google Ads 300x250

Bukowina Tatrzańska
ul. Leśna 10
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Bukowina Tatrzańska Dom Wczasowy "Basia" to blisko stuletni dom na Wysokim Wierchu położonym na wys. 1000 m n.p.m. Przepiękna panorama i widok na tatry (Giewont, Rysy, Kasprowy)Ośrodek stanowi znakomite zaplecze na zorganizowanie szkolnego wypoczynku. (zielone szkoły, białe szkoły, wycieczki, kursokonferencje).Obiekt całoroczny dysponuje ok.100 miejscami noclegowymi.Pokoje 1,2,3,4,5-osobowe z łazienkami, Tv Do dyspozycji jadalnia, kawiarnia, sala kominkowa, zamykany parking. Teren ogrodzony i oświetlony. Z ośrodka rozpościera się przepiękna panorama i widok na Tatry (Giewont, Rysy, Kasprowy Wierch). Noclegi z wyżywieniemSpecjalnie dla Państwa przygotowujemy smaczne domowe posiłki - Na specjalne życzenie można zamówić:  
czytaj więcej
Bukowina Tatrzańska Dom Wczasowy "Basia" to blisko stuletni dom na Wysokim Wierchu położonym na wys. 1000 m n.p.m. Przepiękna panorama i widok na tatry (Giewont, Rysy, Kasprowy)
Ośrodek stanowi znakomite zaplecze na zorganizowanie szkolnego wypoczynku. (zielone szkoły, białe szkoły, wycieczki, kursokonferencje).

Obiekt całoroczny dysponuje ok.100 miejscami noclegowymi.
Pokoje 1,2,3,4,5-osobowe z łazienkami, Tv
Do dyspozycji jadalnia, kawiarnia, sala kominkowa, zamykany parking.
Teren ogrodzony i oświetlony.

 Z ośrodka rozpościera się przepiękna panorama i widok na Tatry (Giewont, Rysy, Kasprowy Wierch). 
Noclegi z wyżywieniem
Specjalnie dla Państwa przygotowujemy smaczne domowe posiłki - Na specjalne życzenie można zamówić:


 
zwiń

Zobacz również