DOMKI PROKOP

Od 35 zł

Ratułów 169
34-407 Ciche
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Przygotowaliśmy dla Państwa 5 luksusowych, całorocznych domków. Zbudowane są tradycyjną góralską metodą z wielkich bali świerkowych. W domkach są ekologiczne, niemalowane, drewniane ściany, a w sypialniach piękne jesionowe podłogi i schody. Powierzchnia każdego domku to ok 70m2. Każdy z naszych domków pomieści maksymalnie 8 osób.   Na parterze znajdują się salon z kominkiem, kuchnia, wejście na taras oraz łazienka. Salon wyposażony został w wygodną sofę, telewizor, krzesła i stół, natomiast kuchnia posiada 4 palnikową kuchenkę, kuchenkę mikrofalową, lodówkę z zamrażalnikiem oraz komplet garnków, naczyń i sztućców.   Na piętrze znajdują się 2 sypialnie. Z jednej z nich można wyjść na
czytaj więcej
Przygotowaliśmy dla Państwa 5 luksusowych, całorocznych domków. Zbudowane są tradycyjną góralską metodą z wielkich bali świerkowych. W domkach są ekologiczne, niemalowane, drewniane ściany, a w sypialniach piękne jesionowe podłogi i schody. Powierzchnia każdego domku to ok 70m2. Każdy z naszych domków pomieści maksymalnie 8 osób.
 
Na parterze znajdują się salon z kominkiem, kuchnia, wejście na taras oraz łazienka. Salon wyposażony został w wygodną sofę, telewizor, krzesła i stół, natomiast kuchnia posiada 4 palnikową kuchenkę, kuchenkę mikrofalową, lodówkę z zamrażalnikiem oraz komplet garnków, naczyń i sztućców.
 
Na piętrze znajdują się 2 sypialnie. Z jednej z nich można wyjść na przestronny balkon. Sypialnie wyposażone są w łóżka 160×200 oraz 90×200. Piętro posiada własną łazienkę.
 
W pobliżu naszej małej osady znajdą Państwo trasę rowerową, a zimą lodowisko(Czarny Dunajec).
 
Baseny termalne w pobliżu:
  • Szaflary – 15km
  • Orawice – 15km
  • Białka Tatrzańska – 20km
  • Bukowina Tatrzańska – 15km

Stacje narciarskie w pobliżu:

  • Suche Ski – 7km
  • Witów Ski – 15km
  • Czerwienne Budz – 5km
zwiń

Zobacz również