Góralski Domek U ZAJĄCA POD MIEDZĄ

Od 35 zł

Ciche 251A
34-407 Ciche
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego domku góralskiego w miejscowości Ciche oddalonej kilkanaście kilometrów od Zakopanego.   Domek składa się z: obszernego salonu z telewizorem, w pełni wyposażona kuchnia, trzy sypialnie (jedna czteroosobowa i dwie dwuosobowe) dwie łazienki. Wokół domu znajduje się wiele zieleni i miejsc do zabawy dla dzieci. Do dyspozycji gości grill do wieczornych posiadów, a przed domkiem parking.   Dla matorów białego szaleństwa atrakcją jest zlokalizowana zaledwie kilka minut drogi od naszego domku Stacja Narciarska "Ciche". Są tam wyciągi orczykowe i krzesełkowe, które w zupełności wystarczą narciarzom początkującym i średniozaawansowanym. Narciarzom bardziej zaawansowanym proponujemy wypad na stok do
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa serdecznie do naszego domku góralskiego w miejscowości Ciche oddalonej kilkanaście kilometrów od Zakopanego.
 
Domek składa się z:
  • obszernego salonu z telewizorem,
  • w pełni wyposażona kuchnia,
  • trzy sypialnie (jedna czteroosobowa i dwie dwuosobowe)
  • dwie łazienki.
Wokół domu znajduje się wiele zieleni i miejsc do zabawy dla dzieci. Do dyspozycji gości grill do wieczornych posiadów, a przed domkiem parking.
 
Dla matorów białego szaleństwa atrakcją jest zlokalizowana zaledwie kilka minut drogi od naszego domku Stacja Narciarska "Ciche". Są tam wyciągi orczykowe i krzesełkowe, które w zupełności wystarczą narciarzom początkującym i średniozaawansowanym. Narciarzom bardziej zaawansowanym proponujemy wypad na stok do Witowa (ok. 10km). W pobliżu naszego domu jest również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. Zimą i wczesną wiosną szczególnie polecamy również trasy skialpinistyczne. Turystyce narciarskiej szczególnie sprzyja bliskość naszego domku do Tatr Zachodnich. Jako aktywni skiturowcy chętnie służymy pomocą w doborze tras.
 
Przyjechać do Zakopanego i nie odwiedzić gór? Owszem, można, ale kto raz przekroczy granicę Tatrzańskiego Parku Narodowego, ten w górach zostawia swoje serce i wraca tam przy każdej okazji. Nasz dom to świetna baza wypadowa do górskich wycieczek. Bliskość Tatr Zachodnich i Słowackich zachęca do wypadów. Polecamy również wycieczki rowerowe - jest możliwość wypożyczenia rowerów. W lecie warto również wybrać się do Babiogórskiego Parku Narodowego, zdobyć Babią Górę czy obejrzeć skansen w Zubrzycy.
 
A po męczących wędrówkach, zimowych czy letnich, warto ukoić zmęczone ciała w termalnych źródłach, których temperatura rozgrzeje i zrelaksuje każdego. Wystarczy wybrać się na Słowację, kilka kilometrów od naszego domku, aby wskoczyć do gorącej wody w Meander Parku (Oravice), lub przejechać troszkę dalej do Tatralandii (Liptovski Mikulas) lub Beszeniowej (Besenova).
 
Zapraszamy do nas!
zwiń

Zobacz również