Jolanta

Od 50 zł

Kościelisko
ul. Polana Pająkówka 14 A
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

„Jolanta” to nowe noclegi w Kościelisku, malowniczo położone miejsce na idealny wypoczynek indywidualny oraz w gronie rodziny czy przyjaciół‚. Ze względu na usytuowanie w pobliżu wzniesień„ Butorowego Wierchu, Polany Szymoszkowej i Gubałówki doskonale nadaje się™ na wypady w góry dla miłośników wycieczek oraz dla fanów „białego szaleństwa”. „Jolanta” jest też świetnym miejscem dla osób, które chcą… oderwać‡ się™ od codziennych trosk i zregenerować‡ sił‚y spę™dzając czas na leżaczku i podziwiają…c pię™kną panoramę™ Tatr. Atrakcje znajdujące się w pobliżu: kolejka linowa i wyciągi narciarskie na Polanę Szymoszkową (15 m!) wyciągi narciarskie dla początkujących tzw. „ośle łączki” (15 min) otwarte kąpielisko
czytaj więcej

„Jolanta” to nowe noclegi w Kościelisku, malowniczo położone miejsce na idealny wypoczynek indywidualny oraz w gronie rodziny czy przyjaciół‚.


Ze względu na usytuowanie w pobliżu wzniesień„ Butorowego Wierchu, Polany Szymoszkowej i Gubałówki doskonale nadaje się™ na wypady w góry dla miłośników wycieczek oraz dla fanów „białego szaleństwa”.

„Jolanta” jest też świetnym miejscem dla osób, które chcą… oderwać‡ się™ od codziennych trosk i zregenerować‡ sił‚y spę™dzając czas na leżaczku i podziwiają…c pię™kną panoramę™ Tatr.


Atrakcje znajdujące się w pobliżu:

  • kolejka linowa i wyciągi narciarskie na Polanę Szymoszkową (15 m!)
  • wyciągi narciarskie dla początkujących tzw. „ośle łączki” (15 min)
  • otwarte kąpielisko geotermalne u podnóża Polany Szymoszkowej (15 min)
  • kolejka krzesełkowa na Butorowy Wierch (10 min)
  • kolej linowo-terenowa na Gubałówkę (20 min)
  • plaża na Gubałówce (20 min)
  • karczmy, sklepiki z pamiątkami, zaprzęgi konne, parki linowe, quady, zjeżdżalnia grawitacyjna, lodowisko (w okresie zimowym) (5-20 min)
  • termy w Chochołowie (15 min jazdy samochodem)


Kościelisko zwane bywa czasem "Sercem Podhala", to malownicze miejsce zapewnia piękne widoki na otaczające je szczyty Tatr. Jest miejsce, gdzie można odetchnąć świeżym, rześkim powietrzem górskim i napić się czystej źródlanej wody oraz podziwiać piękną, tatrzańską przyrodę. Sąsiedztwo Zakopanego sprawia, że łatwo dostać się z Kościeliska do wielu ciekawych miejsc i atrakcji przygotowanych w tym niezwykłym regionie.

Serdecznie zapraszamy!

zwiń

Zobacz również