Parkowy Dworek

Parkowy Dworek w miejscowości Rabka-Zdrój
Google Ads 300x250

Rabka-Zdrój
ul. Władysława Orkana 26
34-700 Rabka-Zdrój
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Budynek wybudowany na początku XX wieku, ze względu na usytuowanie w centrum Parku Zdrojowego, przeznaczony był do leczenia sanatoryjnego ze specjalizacją w leczeniu dzieci.  Dworek posiada 29 pokoi 2,3,4- osobowych z łazienkami, TV, dostępem do internetu. Dysponujemy pokojami typu studio oraz pokojami z aneksem kuchennym.  Wszystkie pokoje są elegancko urządzone i utrzymane w odcieniach bieli oraz chłodnego brązu. Obejmują one łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest pościel oraz ręczniki. Na terenie Parkowego Dworku znajduje się centrum spa z sauną i wanną z hydromasażem. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku,
czytaj więcej

Budynek wybudowany na początku XX wieku, ze względu na usytuowanie w centrum Parku Zdrojowego, przeznaczony był do leczenia sanatoryjnego ze specjalizacją w leczeniu dzieci. 

Dworek posiada 29 pokoi 2,3,4- osobowych z łazienkami, TV, dostępem do internetu. Dysponujemy pokojami typu studio oraz pokojami z aneksem kuchennym. 

Wszystkie pokoje są elegancko urządzone i utrzymane w odcieniach bieli oraz chłodnego brązu. Obejmują one łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji Gości jest pościel oraz ręczniki.

Na terenie Parkowego Dworku znajduje się centrum spa z sauną i wanną z hydromasażem. Dla dzieci przygotowano pokój zabaw. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym turystyki pieszej.

W Parkowym Dworku mieści się stołówka, w której serwowane są posiłki, głównie dania kuchni polskiej.

zwiń

Zobacz również