Pokoje Gościnne ANIKA

Od 40 zł

Kościelisko
ul. Sobiczkowa 37
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zakopane Kościelisko Apartamenty - Pokoje Gościnne ANIKA! ZAPRASZAMY NA WAKACJE!   Kościelisko ANIKA drewniany dom w stylu regionalnym z widokiem na Giewont. Położony 3 km. od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wyciągi orczykowe oraz krzesełkowe na Butorowy wierch i Polanę Szymoszkową.   Oferujemy państwu schludne, zbudowane w góralskim stylu pokoje gościnne ze wspaniałym widokiem na Tatry!   Dom drewniany w stylu regionalnym z widokiem na Giewont. Położony 3 km. od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wyciągi orczykowe oraz krzesełkowe na Butorowy wierch i Polanę Szymoszkową.   Nasze pokoje: • 2 pokoje z łóżkami małżeńskimi • 2 pokoje z
czytaj więcej

Zakopane Kościelisko Apartamenty - Pokoje Gościnne ANIKA!

ZAPRASZAMY NA WAKACJE!
 
Kościelisko ANIKA drewniany dom w stylu regionalnym z widokiem na Giewont. Położony 3 km. od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wyciągi orczykowe oraz krzesełkowe na Butorowy wierch i Polanę Szymoszkową.
 
Oferujemy państwu schludne, zbudowane w góralskim stylu pokoje gościnne ze wspaniałym widokiem na Tatry!
 
Dom drewniany w stylu regionalnym z widokiem na Giewont. Położony 3 km. od centrum Zakopanego. W pobliżu znajdują się wyciągi orczykowe oraz krzesełkowe na Butorowy wierch i Polanę Szymoszkową.
 
Nasze pokoje:
• 2 pokoje z łóżkami małżeńskimi
• 2 pokoje z 2 pojedynczymi łóżkami
• 2 łazienki
 
Istnieje możliwość dostawki w pokoju.
Do dyspozycji gości kuchnia wraz z pełnym wyposażeniem oraz sala telewizyjnaz TV satelitarną i wysokiej klasy sprzętem audio.
 
W najbliższej okolicy sklepy spożywcze, kiosk ruchu oraz karczma regionalna.
 
Istnieje możliwość grillowania oraz parkowania koło domu.
zwiń

Zobacz również