Pokoje Gościnne Góreccy

Od 30 zł
Pokoje Gościnne Góreccy w miejscowości Kościelisko
Google Ads 300x250

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 324
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Wolnostojący budynek z ogrodem, położony około 6 km od centrum Zakopanego (Krupówek) w pobliżu Doliny Kościeliskiej i Małej Łąki. Budynek nowy zadbany, położony na dużej ogrodzonej działce przy bocznej uliczce. W pobliżu niewiele budynków łąki,pola i lasy. Przy domu parking i plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla. Ładny, nieduży dom o specyficznej atmosferze. Cisza i spokój. W okolicy narciarskie trasy biegowe i stadion Biathlonowy Kiry (około 500m.) Dobre połączenie komunikacyjne z Zakopanem (komunikacja miejska + BUS). Do dyspozycji gości duże pokoje z łazienkami (powierzchnia 15 - 25 m2) 2, 3 i 4-osobowe z balkonami (południowe - widok
czytaj więcej

Wolnostojący budynek z ogrodem, położony około 6 km od centrum Zakopanego (Krupówek) w pobliżu Doliny Kościeliskiej i Małej Łąki.

Budynek nowy zadbany, położony na dużej ogrodzonej działce przy bocznej uliczce. W pobliżu niewiele budynków łąki,pola i lasy.
Przy domu parking i plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla.

Ładny, nieduży dom o specyficznej atmosferze. Cisza i spokój.

W okolicy narciarskie trasy biegowe i stadion Biathlonowy Kiry (około 500m.) Dobre połączenie komunikacyjne z Zakopanem (komunikacja miejska + BUS).

Do dyspozycji gości duże pokoje z łazienkami (powierzchnia 15 - 25 m2) 2, 3 i 4-osobowe z balkonami (południowe - widok na Giewont i Tatry Zachodnie).
W pokojach TV, naczynia stołowe, czajnik bezprzewodowy,lodówka; (łóżka pojedyncze i podwójne).
Wyżywienie - we własnym zakresie; w sąsiedztwie (100m) obiady domowe i wyżywienie całodzienne - smaczne i niedrogie.

Inne uwagi:

  •  pomoc w organizowaniu wycieczek górskich,
  •  obszerna biblioteczka o tematyce górskiej,
  •  przyjmowani są goście ze zwierzętami
zwiń

Zobacz również