Pokoje Gościnne LIMBA Kościelisko

Od 30 zł

Kościelisko
ul. Nędzy Kubińca 292
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne "Limba" Na miejscu oferujemy pełną informację turystyczną, przewodnika - zimą nauka jazdy na nartach. Dom położony ok. 60m od głównej drogi, dobry dojazd, duży parking.  Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe. Posiadamy jeden apartament w stylu regionalnym na 2-5 osoby. Pokoje z łazienkami 2-4 osobowe z oddzielnym wejściem. Pokoje posiadają TVSat (Wizja). Internet Wi-fi. Umożliwiamy dostęp do kuchni. Istnieje możliwość korzystania ze śniadań.  Kościelisko stanowi doskonałą bazę wypadową do najpiękniejszych dolin takich jak Dolina Kościeliska, Chochołowska, Miętusia i Małej Łąki.  To idealne miejsce dla poszukujących wypoczynku w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku.  Charakteryzuje się ona pięknem widoków,
czytaj więcej

Pokoje Gościnne "Limba"

Na miejscu oferujemy pełną informację turystyczną, przewodnika - zimą nauka jazdy na nartach. Dom położony ok. 60m od głównej drogi, dobry dojazd, duży parking. 

Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe.

Posiadamy jeden apartament w stylu regionalnym na 2-5 osoby.
Pokoje z łazienkami 2-4 osobowe z oddzielnym wejściem.
Pokoje posiadają TVSat (Wizja).
Internet Wi-fi.
Umożliwiamy dostęp do kuchni.

Istnieje możliwość korzystania ze śniadań.

 Kościelisko stanowi doskonałą bazę wypadową do najpiękniejszych dolin takich jak Dolina Kościeliska, Chochołowska, Miętusia i Małej Łąki.  To idealne miejsce dla poszukujących wypoczynku w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku.  Charakteryzuje się ona pięknem widoków, dostępem wielu atrakcji turystycznych oraz ciekawych zabytków, które tłumnie przyciągają turystów z całej Polski.
zwiń

Zobacz również