Pokoje Gościnne Parzenica

Od 100 zł

Mizerna 129
34-440 Mizerna
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne Parzenica to doskonała baza wypadowa dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół oraz par. Nasz dom mieści się we wsi Mizerna, w cichej i spokojnej okolicy, gdzie będą mogli Państwo odpocząć od codzienności.Mamy do zaoferowania pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i Tv, ponadto w pełni wyposażone aneksy kuchenne, które pozwolą na przygotowanie każdego rodzaje posiłku, bezpłatny dostęp do WiFi.Na posesji znajduje się parking, miejsce na grilla a dla dzieciaków trampolina.Poza tym dodatkową atrakcją jest nasz kucyk Tosia. Dzieciaki, które już u nas były, są zachwycone możliwością karmienia kucyka. Widoki z posesji są wyjątkowe, kilka zdjęć jest
czytaj więcej

Pokoje Gościnne Parzenica to doskonała baza wypadowa dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół oraz par. Nasz dom mieści się we wsi Mizerna, w cichej i spokojnej okolicy, gdzie będą mogli Państwo odpocząć od codzienności.

Mamy do zaoferowania pokoje 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i Tv, ponadto w pełni wyposażone aneksy kuchenne, które pozwolą na przygotowanie każdego rodzaje posiłku, bezpłatny dostęp do WiFi.

Na posesji znajduje się parking, miejsce na grilla a dla dzieciaków trampolina.
Poza tym dodatkową atrakcją jest nasz kucyk Tosia. Dzieciaki, które już u nas były, są zachwycone możliwością karmienia kucyka. Widoki z posesji są wyjątkowe, kilka zdjęć jest w galerii a więcej trzeba zobaczyć na żywo.

zwiń

Zobacz również