Pokoje u Neli

Od 30 zł

Ciche 363
34-407 Ciche
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje U Neli Noclegi w Cichem koło Czarnego Dunajca   Okolicę naszego gospodarstwa agroturystycznego charakteryzuje cisza i spokój. W zimie miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową do miejsc takich jak Witów, Dolina Chochołowska i Kościeliska i oczywiście Zakopane. Przygotowaliśmy do dyspozycji naszych Gości: 4 pokoje - 2-osobowe, 3-osobowe lub 5-osobowe kuchnię z wyposażeniem: zlewozmywak, czajnik i kuchenka gazowa, sztućce i naczynia kuchenne miejsce jadalniane W okresie letnim polecamy wypoczynek w przydomowym ogrodzie, w którym do dyspozycji wczasowiczów i ich dzieci są: oświetlona altana z dwoma grillami domek ze zjeżdżalnią i krytą piaskownicą huśtawki hamak Miłośnicy narciarstwa mają od nad bardzo blisko do
czytaj więcej

Pokoje U Neli

Noclegi w Cichem koło Czarnego Dunajca
 

Okolicę naszego gospodarstwa agroturystycznego charakteryzuje cisza i spokój. W zimie miejsce to stanowi doskonałą bazę wypadową do miejsc takich jak Witów, Dolina Chochołowska i Kościeliska i oczywiście Zakopane.


Przygotowaliśmy do dyspozycji naszych Gości:

  • 4 pokoje - 2-osobowe, 3-osobowe lub 5-osobowe
  • kuchnię z wyposażeniem: zlewozmywak, czajnik i kuchenka gazowa, sztućce i naczynia kuchenne
  • miejsce jadalniane


W okresie letnim polecamy wypoczynek w przydomowym ogrodzie, w którym do dyspozycji wczasowiczów i ich dzieci są:

  • oświetlona altana z dwoma grillami
  • domek ze zjeżdżalnią i krytą piaskownicą
  • huśtawki
  • hamak

Miłośnicy narciarstwa mają od nad bardzo blisko do wyciągu, który znajduje się zaledwie 150 m od domu.


Zapraszamy na udany wypoczynek do malowniczej miejscowości Ciche - zapewniamy noclegi w przepięknym regionie Czarnego Dunajca, gdzie nasi Goście wypoczną w otoczeniu przyrody i licznych atrakcji.

Jesteśmy pewni, że o każdej porze roku znajdą Państwo w naszej okolicy wiele interesujących miejsc, a wypoczynek będzie naprawdę udany!

zwiń

Zobacz również