Pokoje u Sarnowskich

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Rysulówka 132
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

      Kościelisko Pokoje u Sarnowskich to drewniany domek usytuowanyNoclegi w Kościelisku  w odległości 1,9 km od Doliny Kościeliskiej.         Do wynajęcia proponujemy 4 pokoje: 2 x 2-os z łazienką 4-os z łazienką i balkonem 2-os z łazienka i balkonem   Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i dysponują łazienką z wanną lub prysznicem, Goście mają również dostęp do kuchni.   Pokoje na pierwszym pietrze urządzone zostały w stylu góralskim. W najbliższym otoczeniu domku jest las oraz rzeka, dzięki czemu nasi Goście mogą rozkoszowć się ciszą, spokójem i śpiewem ptaków, przy okazji obserwując pasące się za
czytaj więcej
 
 
 
Kościelisko Pokoje u Sarnowskich to drewniany domek usytuowany
Noclegi w Kościelisku  w odległości 1,9 km od Doliny Kościeliskiej.
 
 
 

 
Do wynajęcia proponujemy 4 pokoje:
  • 2 x 2-os z łazienką
  • 4-os z łazienką i balkonem
  • 2-os z łazienka i balkonem
 
Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor i dysponują łazienką z wanną lub prysznicem, Goście mają również dostęp do kuchni.
 
Pokoje na pierwszym pietrze urządzone zostały w stylu góralskim. W najbliższym otoczeniu domku jest las oraz rzeka, dzięki czemu nasi Goście mogą rozkoszowć się ciszą, spokójem i śpiewem ptaków, przy okazji obserwując pasące się za płotem baranki i kozy.
 
Dodatkowo oferujemy sprzęt do grillowania oraz plac zabaw dla dzieci. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi. Na miejscu dostępny jest także bezpłatny prywatny parking.
 
W pobliżu atrakcje takie jak:
- Dolina Kościeliska ok 2 km
- Dolina Chochołowska 1,2 km
- wyciąg narciarski Szymaszkowa lub Witów-Ski
zwiń

Zobacz również