TURBACZ Pokoje Gościnne Elżbieta i Tadeusz Piszczek

Od 35 zł

Ochotnica Dolna
ul. os. Zawady .
34-453 Ochotnica Górna
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pomiędzy łańcuchem Gorów, a pasmem Lubania w powiecie nowotarskim wije się piękna letniskowa wieś Ochotnica, jej lokalizacja sięga XIV w, a obszarowo jest największa w Polsce, albowiem wraz z odnogami liczy 38 km.    W centrum Ochotnicy w otoczeniu zieleni, nad rzeką znajduje się nasz pensjonat. Jego lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, głównej drogi, sklepu, jadłodajni, restauracji itp.   Serdecznie Państwa zapraszamy do nas, a w zamian oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe 1.2,3 osobowe pokoje z indywidualnymi łazienkami oraz wyjściem na balkon. Ponadto każdy pokój posiada TV, radio oraz oraz bezprzewodowy dostęp do
czytaj więcej
Pomiędzy łańcuchem Gorów, a pasmem Lubania w powiecie nowotarskim wije się piękna letniskowa wieś Ochotnica, jej lokalizacja sięga XIV w, a obszarowo jest największa w Polsce, albowiem wraz z odnogami liczy 38 km. 
 
W centrum Ochotnicy w otoczeniu zieleni, nad rzeką znajduje się nasz pensjonat. Jego lokalizacja jest bardzo dogodna, gdyż jest w bliskiej odległości od przystanku autobusowego, głównej drogi, sklepu, jadłodajni, restauracji itp.
 
Serdecznie Państwa zapraszamy do nas, a w zamian oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe 1.2,3 osobowe pokoje z indywidualnymi łazienkami oraz wyjściem na balkon. Ponadto każdy pokój posiada TV, radio oraz oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji Państwa oddajemy kuchnie wyposażoną w lodówkę, kuchenki, zastawę stołową i inne akcesoria niezbędne do przyrządzenia posiłku. Oferujemy Państwu również studio składające się z salonu z kominkiem i TV, sypialni oraz kuchni i łazienki. Do dyspozycji prywatny parking i grill z obszernym miejscem do biesiadowania w tonach szumu rzeki. Z balkonu rozciąga się widok na park, rwący potok i piękne górskie krajobrazy.
 
Latem oferujemy Państwu kąpiel i opalanie się nad przepływającym opodal strumykiem, spacery po górskich szlakach, a wieczorem grillowanie w towarzystwie góralskiej muzyki. Dla chętnych przygód proponujemy przejażdżkę dorożką zakończoną pieczeniem barana.
 
W pochmurne dni można zwiedzić muzeum lub wypoczywać i bawić się w kawiarni. 
 
Zimą natomiast organizujemy kuligi z pochodniami zakończone ogniskiem. 
W niewielkiej odległości od naszego pensjonatu znajdują się stoki z wyciągami narciarskimi, gdzie w gronie znajomych można miło spędzić czas. 
 
Posiadamy również drugi dom, w którym oferujemy Gościom pokoje do wynajęcia oraz dużo miejsca do rekreacji.
 
Serdecznie Zapraszamy
zwiń

Zobacz również