U Krzeptowskich

Od 40 zł

Kościelisko
ul. ul. Strzelców Podhalańskich 23
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa u Krzeptowskich leży 5 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Oferujemy noclegi w standardzie pensjonatu przy zachowaniu cen pokoi gościnnych z możliwością całodziennego wyżywienia - smaczna domowa kuchnia. Serwujemy śniadania i obiadokolacje, zapraszamy również do naszego ogródka na grillowanie i wypoczynek na świeżym powietrzu. Oferujemy wypoczynek w komfortowych warunkach, w miłej, domowej atmosferze. Do dyspozycji gości są 2- i 3-osobowe pokoje, urządzone w regionalnym stylu, z łazienkami. Wystrój pokoi łączy w sobie piękno i oryginalność zakopiańskiego stylu z nowoczesnąfunkcjonalnością, wyposażone w eleganckie meble, nowoczesne telewizory i radioodbiorniki. Istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia. Dodatkowo każdy gość może
czytaj więcej

Willa u Krzeptowskich leży 5 km od ścisłego centrum Zakopanego w malowniczym Kościelisku. Oferujemy noclegi w standardzie pensjonatu przy zachowaniu cen pokoi gościnnych z możliwością całodziennego wyżywienia - smaczna domowa kuchnia.

Serwujemy śniadania i obiadokolacje, zapraszamy również do naszego ogródka na grillowanie i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Oferujemy wypoczynek w komfortowych warunkach, w miłej, domowej atmosferze. Do dyspozycji gości są 2- i 3-osobowe pokoje, urządzone w regionalnym stylu, z łazienkami. Wystrój pokoi łączy w sobie piękno i oryginalność zakopiańskiego stylu z nowoczesnąfunkcjonalnością, wyposażone w eleganckie meble, nowoczesne telewizory i radioodbiorniki.

Istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia.
Dodatkowo każdy gość może korzystać z pięknego ogrodu, specjalnego super-grila i regionalnego szałasu. Można też zagrać w koszykówkę, bądź rozegrać mecz tenisa stołowego. Dodatkowe atuty to świeże powietrze, czysta jak kryształ woda i cisza. Na zmotoryzowanych czeka własny, ogrodzony parking.

Z okien naszych domów roztacza się wspaniały widok z jednej strony na pasmo Gubałówki, a z drugiej na Regle, z górującym ponad nimi masywem Giewontu. To idealne miejsce dla miłośników spacerów, leżące bezpośrednio przy „Ścieżce pod Reglami” - spacerowej arterii Tatr, tuż obok Doliny Kościeliskiej. To również wspaniały punkt wypadowy na spacery do centrum Zakopanego, na Przysłop Miętusi i uroczych, sąsiednich dolinek: Ku Dziurze, Strążyskiej, Białego, Kościeliskiej i Chochołowskiej. Wprost spod domu prowadzą także popularne szlaki w wyższe partie gór - np. na Czerwone Wierchy czy na Giewont.
Poruszanie się ułatwiają dodatkowo autobusy i mikrobusy, które co kilka minut odjeżdżają z przystanku oddalonego raptem o kilkadziesiąt metrów.
Zimą obok posesji funkcjonuje wyciąg narciarski.

 

Zapraszamy

Maria i Józef Krzeptowski Jasinek

zwiń

Zobacz również