Agroturystyka u Doroty i Mariana

Od 25 zł

Ochotnica Górna
ul. Jamne 177B
34-453 Ochotnica Górna
Gorce
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego u Doroty i Mariana. Nasz dom znajduje się w pięknej górskiej miejscowości Ochotnica Górna u stóp Pienin i Gorców. Oferujemy całoroczny wypoczynek indywidualny i grupowy w przestronnych pokojach z łazienkami, balkonami, TV i dostępem do Internetu.   W obiekcie znajduje się także ogólnodostępna kuchnia i kącik dla dzieci. Dodatkowe atrakcje obejmują wieczory przy ognisku lub grillu, plac zabaw dla dzieci z huśtawką, zjeżdżalnią i trampoliną oraz parking dla gości. Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia – serwujemy smaczne, domowe posiłki. Zimą w okolicy odbywają się liczne kuligi, a w pobliżu znajduje się wyciąg narciarski.
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego u Doroty i Mariana. Nasz dom znajduje się w pięknej górskiej miejscowości Ochotnica Górna u stóp Pienin i Gorców.

Oferujemy całoroczny wypoczynek indywidualny i grupowy w przestronnych pokojach z łazienkami, balkonami, TV i dostępem do Internetu.

 

W obiekcie znajduje się także ogólnodostępna kuchnia i kącik dla dzieci. Dodatkowe atrakcje obejmują wieczory przy ognisku lub grillu, plac zabaw dla dzieci z huśtawką, zjeżdżalnią i trampoliną oraz parking dla gości.

Istnieje możliwość zamówienia wyżywienia – serwujemy smaczne, domowe posiłki. Zimą w okolicy odbywają się liczne kuligi, a w pobliżu znajduje się wyciąg narciarski.

zwiń

Zobacz również