WILLA BLISKO NIEBA

Od 35 zł

Ząb 156F
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do Willi Blisko Nieba!    APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA TATRY!   Poza pokojami 2,3,4,5 osobowymi posiadamy apartamenty 3,4 oraz 5 osobowe w których skład wchodzi łazienka, aneks kuchenny oraz balkon z widokiem na Tatry Dodatkowo oferujemy 4 pokojowy 14 osobowy apartament z łazienkami, aneksem kuchennym oraz z balkonem z widokiem na Tatry.     Szukasz noclegu dla rodziny czy grupy przyjaciół? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już teraz! U nas na pewno odpoczniesz i przeżyjesz przygodę życia! :)        Oferujemy noclegi blisko Gubałówki. Nasz dom położony jest w Zębie k/Zakopanego, na skraju lasu z widokiem na panoramę Tatr. Oferujemy
czytaj więcej
Zapraszamy do Willi Blisko Nieba! 
 
APARTAMENTY Z WIDOKIEM NA TATRY!
 
Poza pokojami 2,3,4,5 osobowymi posiadamy apartamenty 3,4 oraz 5 osobowe w których skład wchodzi łazienka, aneks kuchenny oraz balkon z widokiem na Tatry
Dodatkowo oferujemy 4 pokojowy 14 osobowy apartament z łazienkami, aneksem kuchennym oraz z balkonem z widokiem na Tatry.
 
 
Szukasz noclegu dla rodziny czy grupy przyjaciół? Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już teraz! U nas na pewno odpoczniesz i przeżyjesz przygodę życia! :) 
 
 
 
Oferujemy noclegi blisko Gubałówki. Nasz dom położony jest w Zębie k/Zakopanego, na skraju lasu z widokiem na panoramę Tatr. Oferujemy dobre warunki za przystępną cenę.
Do dyspozycji Gości są pokoje oraz apartamenty 2,3-4 osobowe, w każdym podstawowe wyposażenie m. in. lodówka, czajnik, szklanki, sztućce.
W całym domu jest dostęp do WiFi.
Ponadto udostępniamy: żelazko i deskę do prasowania a dla maluchów przygotowaliśmy łóżeczko do 2 lat oraz kącik zabaw.
Proponujemy pomoc w urozmaiceniu pobytu u nas. Na Państwa życzenie możemy pośredniczyć w załatwieniu transportu - BUS, w zamówieniu wycieczki z przewodnikiem (np. spływ Dunajcem; wyjazd na Słowację - termy, jaskinie, zamek, zabytki; zwiedzanie Kopalni w Wieliczce; zwiedzanie Krakowa; Oświęcim Wadowice itp.), zamówieniu przewodnika tatrzańskiego, instruktora nauki jazdy na nartach, itp.
Przy wcześniejszej informacji, zamówimy imprezę w karczmie - stoliki, pieczenie prosiaka, barana, kulig z ogniskiem z góralską kapelą.
Zgodnie z góralską gościnnością załatwimy wszystko, a nawet jeszcze więcej. Jak to mówią, gdzie diabeł nie może, to góralską babę pośle.
Obiekt jest prowadzony przez rodzinę góralską, prowadzimy gospodarstwo, w któym hodujemy kilka krów i kury. Oferujemy własne produkty takie jak:  wiejski serek, bundz i jajka. Spróbuj! Smakują inaczej!! ;) 
Zapraszamy turystów indywidualnych oraz małe grupy. 
 
Majka i Sylwester Bobak
zwiń

Zobacz również