Willa Ciżemka

Od 30 zł
Willa Ciżemka w miejscowości Bukowina Tatrzańska
Google Ads 300x250

Bukowina Tatrzańska
ul. Wierch Buńdowy 25
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Opis

Willa Ciżemka zaprasza na wspaniale noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej do stylowego domu góralskiego w doskonałej lokalizacji oraz z przepięknym widokiem na panoramę Tatr.  Oferujemy pokoje 2,3 osobowe z łazienkami oraz ze wspólnymi łazienkami, wszystkie z TV oraz WiFi. Do dyspozycji gości kuchnia, jadalnia oraz czajniki elektryczne na każdym piętrze.Noclegi blisko wyciągu W okolicy znajduje się 9 wyciągów narciarskich orczykowych oraz 1 krzesełkowy (najbliższy w odległości 150 m). Wszystkie stoki sztucznie zaśnieżane i oświetlone po zmierzchu. Mogą Państwo również korzystać ze świetnie utrzymanych kompleksów narciarskich w Białce Tatrzańskiej: Kotelnica - wyciągi krzesełkowe i orczykowe, Kaniówka - wyciągi orczykowe; Jurgowie - wyciąg krzesełkowy, Czarnej
czytaj więcej

Willa Ciżemka zaprasza na wspaniale noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej do stylowego domu góralskiego w doskonałej lokalizacji oraz z przepięknym widokiem na panoramę Tatr.

 Oferujemy pokoje 2,3 osobowe z łazienkami oraz ze wspólnymi łazienkami, wszystkie z TV oraz WiFi.

Do dyspozycji gości kuchnia, jadalnia oraz czajniki elektryczne na każdym piętrze.

Noclegi blisko wyciągu

W okolicy znajduje się 9 wyciągów narciarskich orczykowych oraz 1 krzesełkowy (najbliższy w odległości 150 m). Wszystkie stoki sztucznie zaśnieżane i oświetlone po zmierzchu. Mogą Państwo również korzystać ze świetnie utrzymanych kompleksów narciarskich w Białce Tatrzańskiej: Kotelnica - wyciągi krzesełkowe i orczykowe, Kaniówka - wyciągi orczykowe; Jurgowie - wyciąg krzesełkowy, Czarnej Górze - wyciąg krzesełkowy.

Noclegi blisko term

Nieopodal (ok.1000 m) jeden z naj­no­wo­cze­śniej­szych w Europie i największy w Polsce nowo otwarty kompleks basenów geotermalnych. Terma Bukowina Tatrzańska www.termabukowina.pl zapewniający świetną zabawę i odpoczynek dla dzieci i dorosłych. Prosty dojazd oraz dobra komunikacja do Zakopanego, Morskiego Oka jak i na Słowację, gwarantuje możliwość wycieczek wysokogórskich, spacerów rekreacyjnych oraz wypadów rowerowych (wypożyczalnia rowerów 200 m).

Ceny pokoi zróżnicowane w zależności od sezonu, długości pobytu oraz ilości osób od 25 do 45 zł od osoby za dobę

 Zapraszamy na noclegi w Bukowinie Tatrzańskiej.

 Parking na terenie posesji.

Zapewniamy domową atmosferę oraz profesjonalną i miłą obsługę.

zwiń

Zobacz również