Wynajem pokoi U JÓZKULORZY

Od 35 zł

Kościelisko
ul. Królewska 17
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do przepięknej spokojnej okolicy - gdzie położony jest wynajem pokoi "U Józkulorzy" - oddalonej 1 km od Doliny Kościeliskiej i 200 m od Tatrzańskiego Parku Narodowego na mało ruchliwej ulicy Królewskiej . Latem jest to doskonała baza wypadowa w Tatry Zachodnie oraz na Słowację ( np. Orawice). Od nas można również bardzo sprawnie dojechać do Zakopanego nie stojąc w korku na Zakopiance od strony Poronina. Przystanek z busami regularnie kursującymi do Zakopanego jest oddalony od nas zaledwie 50 metrów. Tak więc goście nie posiadający własnego środka transportu powinni być zadowoleni z naszego położenia. Można również pospacerować po okolicy gdzie
czytaj więcej
Zapraszamy do przepięknej spokojnej okolicy - gdzie położony jest wynajem pokoi "U Józkulorzy" - oddalonej 1 km od Doliny Kościeliskiej i 200 m od Tatrzańskiego Parku Narodowego na mało ruchliwej ulicy Królewskiej . Latem jest to doskonała baza wypadowa w Tatry Zachodnie oraz na Słowację ( np. Orawice). Od nas można również bardzo sprawnie dojechać do Zakopanego nie stojąc w korku na Zakopiance od strony Poronina. Przystanek z busami regularnie kursującymi do Zakopanego jest oddalony od nas zaledwie 50 metrów. Tak więc goście nie posiadający własnego środka transportu powinni być zadowoleni z naszego położenia. Można również pospacerować po okolicy gdzie znajdują się lasy bogate w runo leśne, a widok na góry (głównie: Czerwone Wierchy, Giewont) które położone są na wyciągnięcie ręki zapiera dech w piersiach. Zapraszamy również zimą na znajdujące się w niedużej odległości od naszego domu 3 wyciągi krzesełkowe: Witów Ski, Szymoszkowa (dojazd 5 km).
 
Wynajem pokoi "U Józkulorzy" oferuje Państwu zakwaterowanie w stylowym góralskim domu  wykonanym z bali. Na jednej kondygnacji są 3 pokoje, w których jest telewizor.
 
Na korytarzach znajduję się łazienka (do trzech pokoi mieszczących 9 osób) i aneks kuchenny gdzie jest czajnik, lodówka oraz sztućce. Natomiast jeden pokój 4 osobowy na innej kondygnacji posiada telewizor, czajnik, lodówkę oraz osobną łazienkę na korytarzu tylko do tego pokoju. Dla gości lubiących gotować mamy do dyspozycji kuchnie z pełnym wyposażeniem.
 
Z okien pokoi rozciąga się przepiękna panorama Tatr Zachodnich.
 
Przy domu jest parking dla samochodów.
 
Preferowany kontakt telefoniczny !!
 
Serdecznie Zapraszamy
zwiń

Zobacz również