Agroturystyka Muzyki

Od 20 zł

Jamne 177
34-453 Ochotnica Górna
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Jeśli szukacie miejsca dla swoich bliskich, to właśnie Agroturystyka Muzyki jest strzałem w dziesiątkę! Piękne lasy, rozległe polany, góralskie widoki to tylko niektóre atrakcję dzięki którym aktywnie spędzicie czas oraz odpoczniecie od natłoku codziennych obowiązków. Oferujemy pokoje z łazienkami, przyjmujemy grupy zorganizowane, rodziny z dziećmi oraz indywidualnych gości. Z okien naszego domu rozpościerają się górskie krajobrazy, piękne lasy, hale z pasącymi się owcami a do naszych uszu dobiega cichy szum strumyka.Wyjeżdżają stad zadowoleni zarówno miłośnicy długich wypraw jak i rekreacyjnych spacerów, przejażdżek rowerowych czy konnych. Do dyspozycji oddajemy: kuchnie z pełnym wyposażeniem, świetlice z TV, dostęp do internetu, sala dyskotekowa i 
czytaj więcej

Jeśli szukacie miejsca dla swoich bliskich, to właśnie Agroturystyka Muzyki jest strzałem w dziesiątkę! Piękne lasy, rozległe polany, góralskie widoki to tylko niektóre atrakcję dzięki którym aktywnie spędzicie czas oraz odpoczniecie od natłoku codziennych obowiązków.

Oferujemy pokoje z łazienkami, przyjmujemy grupy zorganizowane, rodziny z dziećmi oraz indywidualnych gości. Z okien naszego domu rozpościerają się górskie krajobrazy, piękne lasy, hale z pasącymi się owcami a do naszych uszu dobiega cichy szum strumyka.Wyjeżdżają stad zadowoleni zarówno miłośnicy długich wypraw jak i rekreacyjnych spacerów, przejażdżek rowerowych czy konnych.

Do dyspozycji oddajemy: kuchnie z pełnym wyposażeniem, świetlice z TV, dostęp do internetu, sala dyskotekowa i  sala gier.

Na terenie obiektu: parking, możliwość grillowania, plac zabaw oraz plażę do siatkówki.

Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe.
Dla zainteresowanych organizujemy: kuligi z zaprzęgiem konnym, przejażdżki bryczką, biesiady z udziałem góralskiej kapeli.
Zapraszamy na łowienie pstrąga, pieczenie barana, prosiaka (na zamówienie). Polecamy regionalne wyroby (herbatka góralska).

Ponadto dla aktywnych: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy - ping-pong, air-hockey, plaża do siatkówki, badminton.

Ofertujemy zdrową żywność ekologiczną.

Nasza specjalność to kuchnia domowa. Serwujemy pełne wyżywie: śniadania, obiady, kolacje.
Polecamy regionalne wyroby: kwaśnicę, smalec, pasztet, sery, serki owcze, herbatkę góralską). 
Posiłki nie są porcjowane.

 

 

Cisza, spokój, malownicze krajobrazy, idealnie czyste powietrze, komfortowe pokoje, swojskie jedzenie…To wszystko można znaleźć przyjeżdżając do Agroturystyki Muzyki !!!

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena uzależniona od długości pobytu, pory roku oraz ilości osób - od 20 zł/osoba

Ceny dla grup do uzgodnienia.

Oferujemy atrakcyjne zniżki dla dzieci.

 

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również