Pokoje Gościnne Aniela i Janusz Radwan

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 51
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Do dyspozycji gości posiadamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 os. Część pokoi z łazienkami. Pokoje w stylu regionalnym, w każdym telewizor. Udostępniamy wyposażoną kuchnię, dużą salę kominkową z jadalnią. Można zamówić smaczne domowe wyżywienie. Gospodarstwo czynne - zwierzęta domowe, możliwość zakupienia nabiału i oscypków. Na terenie znajduje się parking, miejsce na ognisko, placyk zabaw dla dzieci oraz altanka ogrodowa z grillem. Dyskoteka, karczma - 100m. Dom położony jest blisko wyciągu narciarskiego "Kotelnica" (1000m), reszta wyciągów od 600 m. W pobliżu liczne wypożyczalnie nart, skuterów śnieżnych, lodowisko. Zakopane - 20 km, Niedzica - 20 km, Łysa Polana
czytaj więcej

Do dyspozycji gości posiadamy 20 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 os. Część pokoi z łazienkami. Pokoje w stylu regionalnym, w każdym telewizor. Udostępniamy wyposażoną kuchnię, dużą salę kominkową z jadalnią. Można zamówić smaczne domowe wyżywienie.

Gospodarstwo czynne - zwierzęta domowe, możliwość zakupienia nabiału i oscypków. Na terenie znajduje się parking, miejsce na ognisko, placyk zabaw dla dzieci oraz altanka ogrodowa z grillem.

Dyskoteka, karczma - 100m. Dom położony jest blisko wyciągu narciarskiego "Kotelnica" (1000m), reszta wyciągów od 600 m. W pobliżu liczne wypożyczalnie nart, skuterów śnieżnych, lodowisko.

Zakopane - 20 km, Niedzica - 20 km, Łysa Polana - 20 km, Nowy Targ - 10 km

 Białka Tatrzańska położona jest w dolinie rzeki Białki, na wysokości ok. 650 – 725 m n.p.m., w Karpatach Wewnętrznych na pogórzu Spisko – Gubałowskim, u stóp Wysokiego Wierchu (952 m n.p.m.) i Kotelnicy (918 m n.p.m.). Położone najbliżej Białki Tatrzańskiej inne podhalańskie miejscowości to Bukowina Tatrzańska, Czarna Góra oraz Groń.

Białka Tatrzańska jest jedną z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych szczególnie ze względu na dobrze rozwiniętą sieć wyciągów i tras narciarskich oraz nowoczesny kompleks basenów termalnych.zwiń

Zobacz również