Apartamenty Cztery Pory Roku

Od 100 zł

Zakopane
ul. Mocarni Boczna 3
34-511 Kościelisko
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartamenty widokowe Cztery Pory Roku zlokalizowane są w Zakopanem - Kościelisko przy szlaku papieskim przez Salamandrę, na ul. Mocarni Boczna 3, 800m od głównego deptaka na Gubałówce. Obiekt położony na południowym stoku zbocza Gubałowskiego z przepięknym widokiem na całe 30 km Polski Tatr oraz Zakopane, z wysuniętym na przód monumentalnym Giewontem. Oferujemy luksusowe apartamenty, wykończone w stylu góralskim z elementami naturalnego drzewa i kamienia, każdy posiada aneks kuchenny, który jest w pełni wyposażony. Na terenie apartamentów znajdują się również sala bilardowa z kominkiem, plac zabaw oraz grill. Posiadamy również apartamenty które są przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Występuje możliwość serwowania obfitych
czytaj więcej

Apartamenty widokowe Cztery Pory Roku zlokalizowane są w Zakopanem - Kościelisko przy szlaku papieskim przez Salamandrę, na ul. Mocarni Boczna 3, 800m od głównego deptaka na Gubałówce. Obiekt położony na południowym stoku zbocza Gubałowskiego z przepięknym widokiem na całe 30 km Polski Tatr oraz Zakopane, z wysuniętym na przód monumentalnym Giewontem.

Oferujemy luksusowe apartamenty, wykończone w stylu góralskim z elementami naturalnego drzewa i kamienia, każdy posiada aneks kuchenny, który jest w pełni wyposażony.

Na terenie apartamentów znajdują się również sala bilardowa z kominkiem, plac zabaw oraz grill.

Posiadamy również apartamenty które są przystosowane dla osób niepełnosprawnych.

Występuje możliwość serwowania obfitych śniadań w formie bufetu.

W pobliżu znajdują się Termy Chochołowskie ( na które można uzyskać zniżkę w obiekcie) oraz stoki narciarskie Polana Szymoszkowa, Biały potok I Witów-Ski.

Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony w widokiem na całe Tatry, internetowe oraz sejf.

Dla każdego pojazdu znajdzie się monitorowane miejsce parkingowe.

Cała posesja jest wybrukowana granitem i jest monitorowana.

Zwierzęta są mile widziane.

Ze względów bezpieczeństwa, sprzątanie apartamentów odbywa się przy użyciu maszyny parowej. Apartamenty są bezpieczne i niezależne.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniany urlop. U nas wakacje na pewno się udadzą.

Doba Hotelowa trwa od godziny 15:00 do godziny 10:00.

Wszędzie cisza i spokój a zarazem wszędzie blisko. Idealne miejsce na wypoczynek

Oferujemy także kuligi, grill, wieczory przy muzyce góralskiej.

Serdecznie zapraszamy!zwiń

Zobacz również