Centrum Konferencyjno-Rekreacyjne Geovita

Od 35 zł

Zakopane
ul. Wierchowa 4
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek Geovita w Zakopanem znajduje się w zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr. Do dyspozycji Gości oddajemy 1-, 2-, 3- i 4-osobowe pokoje oraz apartamenty, zapewniając łącznie 116 miejsc. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję satelitarną, radio, suszarkę do włosów i telefon. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się 2 domki 4-osobowe, całoroczne, ogrzewane. Domki składają się z 2 pomieszczeń. Na pierwszej kondygnacji znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz pokój z 2 łóżkami, na drugiej kondygnacji 2 łóżka. W sali restauracyjnej ośrodka przebywać może jednocześnie 120 osób. Oprócz tego, w naszym ośrodku istnieje
czytaj więcej


Ośrodek Geovita w Zakopanem znajduje się w zacisznym południowym stoku Antałówki. Z jego okien rozciąga się malowniczy widok na Giewont i panoramę Tatr.


Do dyspozycji Gości oddajemy 1-, 2-, 3- i 4-osobowe pokoje oraz apartamenty, zapewniając łącznie 116 miejsc. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę, telewizję satelitarną, radio, suszarkę do włosów i telefon.


Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się 2 domki 4-osobowe, całoroczne, ogrzewane. Domki składają się z 2 pomieszczeń. Na pierwszej kondygnacji znajduje się łazienka, aneks kuchenny oraz pokój z 2 łóżkami, na drugiej kondygnacji 2 łóżka.


W sali restauracyjnej ośrodka przebywać może jednocześnie 120 osób. Oprócz tego, w naszym ośrodku istnieje możliwość zorganizowania konferencji i szkoleń. Posiadamy 5 klimatyzowanych w pełni wyposażonych sal szkoleniowych.

Ponadto w ośrodku udostępnione są Gościom:

  • kawiarnia
  • wiata grillowa
  • sauna
  • bilard
  • parking monitorowany oraz garaże
  • Internet bezprzewodowy


W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się kompleks "Aquapark Zakopane” - specjalnie dla naszych Gości 1,5 godzinny pobyt w Aquaparku w cenie 1 godziny. Szczegóły w recepcji Ośrodka.

Największe kompleksy narciarskie, takie jak Nosal, Polana Szymoszkowa, Gubałówka, Kasprowy Wierch oraz liczne wyciągi w Poroninie, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej, sprawiają, że miasto to nie jest bez powodu nazywane Zimową Stolicą Polski.

zwiń

Zobacz również