CHATA W GORCACH

Od 35 zł

Knurów .
34-434 Knurów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Położenie bacówki w malowniczym miejscu pod przełęczą knurowską, zapewnia wypoczynek z dala od zgiełku, huku i spalin. Z bacówki rozciągają się przepiękne widoki na panoramę Tatr, zalew czorsztyński i przepiękne tereny dookoła. Obok rośnie las, który słynie w całej okolicy ze wspaniałych grzybobrań oraz przepysznych jagód. Każdy kto chce odpocząć na łonie natury znajdzie tu coś dla siebie; bacówka jest świetnym miejscem dla amatorów astrologii z własnym sprzętem, dla lubiących wycieczki po lesie, dla ludzi ceniących naturę, (bardzo często można spotkać salamandry będące pod ochroną, oraz inne gatunki zwierząt), dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich ceniących sobie spokój, ciszę
czytaj więcej
Położenie bacówki w malowniczym miejscu pod przełęczą knurowską, zapewnia wypoczynek z dala od zgiełku, huku i spalin. Z bacówki rozciągają się przepiękne widoki na panoramę Tatr, zalew czorsztyński i przepiękne tereny dookoła. Obok rośnie las, który słynie w całej okolicy ze wspaniałych grzybobrań oraz przepysznych jagód. Każdy kto chce odpocząć na łonie natury znajdzie tu coś dla siebie; bacówka jest świetnym miejscem dla amatorów astrologii z własnym sprzętem, dla lubiących wycieczki po lesie, dla ludzi ceniących naturę, (bardzo często można spotkać salamandry będące pod ochroną, oraz inne gatunki zwierząt), dla rodzin z dziećmi oraz dla wszystkich ceniących sobie spokój, ciszę i świeże powietrze. 
 
Jest to doskonałe miejsce "wypadowe" do wszelkiego rodzaju wycieczek po Gorcach, Pieninach i Tatrach. W promieniu 20km znajdą Państwo bardzo wiele różnych atrakcji i pomysłów na spędzenie czasu.
 
Znajdujące się w bacówce pomieszczenia to:
  • 2 pokoje 3 osobowe (2+1) - piętro
  • 1 pokój 2 osobowy - parter
  • salon z kominkiem i rozkładaną kanapą dla 2 osób - parter
  • kuchnia
  • lazienka z WC
  • bardzo przestronny taras (patio)
  • altana biesiadna
W pobliżu bacówki można nabyć świeży bunc, prawdziwe (!!!) oscypki lub napić się świeżej żyntycy u przemiłego Bacy, który nieopodal wypasa swoje owce.
zwiń

Zobacz również