DOM WCZASOWY TULIPAN

Od 35 zł

Zakopane
ul. Janosówka 25
34-500 Zakopane
Wyżyna Małopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom wczasowy Tulipan Witamy Państwa na stronie domu wczasowego Tulipan w Zakopanem. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej, cichej i niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego – Olczy. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewnia odpoczynek i relaks w przyjemnej i zdrowej atmosferze.   Zarówno z okien Naszego budynku jak i podczas spacerów po pobliskich szlakach widokowych można podziwiać piękną panoramę Tatr. Specjalnie dla Naszych gości organizujemy kuligi, ogniska z pieczeniem barana oraz niezapomniane imprezy z kapelą góralską.   Doskonałe położenie, nowoczesna infrastruktura oraz liczne atrakcje pozwoliły nam zyskać zaufanie i sympatię wielu gości.   Do naszego pensjonatu zapraszamy zarówno klientów
czytaj więcej

Dom wczasowy Tulipan

Witamy Państwa na stronie domu wczasowego Tulipan w Zakopanem. Nasz ośrodek znajduje się w spokojnej, cichej i niezwykle atrakcyjnej dzielnicy Zakopanego – Olczy. Usytuowany z dala od miejskiego zgiełku i hałasu zapewnia odpoczynek i relaks w przyjemnej i zdrowej atmosferze.

 

Zarówno z okien Naszego budynku jak i podczas spacerów po pobliskich szlakach widokowych można podziwiać piękną panoramę Tatr. Specjalnie dla Naszych gości organizujemy kuligi, ogniska z pieczeniem barana oraz niezapomniane imprezy z kapelą góralską.

 

Doskonałe położenie, nowoczesna infrastruktura oraz liczne atrakcje pozwoliły nam zyskać zaufanie i sympatię wielu gości.

 

Do naszego pensjonatu zapraszamy zarówno klientów indywidualnych, jak i grupy zorganizowane. Zajmujemy się organizacją kolonii, zimowisk i zielonych szkół, a dla firm przygotowaliśmy ofertę wyjazdów integracyjnych oraz imprez firmowych.

zwiń

Zobacz również