Dom wypoczynkowy Sarenka

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 266 A
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy zimą i latem do Domu Wypoczynkowego SARENKA położonego w centrum Białki Tatrzańskiej pod zboczem Kotelnicy   Nasz ośrodek usytuowany jest w urokliwym, spokojnym i cichym miejscu z dala od zgiełku ulicznego, tylko 5-10 minut pieszo spacerową ścieżką do stoków narciarskich Kotelnicy. Dysponujemy 46 miejscami noclegowymi w 16 umeblowanych pokojach, od 1- do 5-osobowych z łazienkami, TV i w większości z balkonami. Na miejscu oferujemy również smaczną domową kuchnię, także regionalną, oraz miłą atmosferę. Do dyspozycji Gości udostępniamy ponadto obszerny, bezpłatny, oświetlony parking. Prowadzimy wypożyczalnię skuterów śnieżnych, do skorzystania z których mocno zachęcamy! Mamy markowe maszyny Arctic Cat i
czytaj więcej

 

Zapraszamy zimą i latem

do Domu Wypoczynkowego SARENKA

położonego w centrum Białki Tatrzańskiej

pod zboczem Kotelnicy


 

Nasz ośrodek usytuowany jest w urokliwym, spokojnym i cichym miejscu z dala od zgiełku ulicznego, tylko 5-10 minut pieszo spacerową ścieżką do stoków narciarskich Kotelnicy.

Dysponujemy 46 miejscami noclegowymi w 16 umeblowanych pokojach, od 1- do 5-osobowych z łazienkami, TV i w większości z balkonami.

Na miejscu oferujemy również smaczną domową kuchnię, także regionalną, oraz miłą atmosferę.

Do dyspozycji Gości udostępniamy ponadto obszerny, bezpłatny, oświetlony parking.Prowadzimy wypożyczalnię skuterów śnieżnych, do skorzystania z których mocno zachęcamy! Mamy markowe maszyny Arctic Cat i Bombardier z silnikami o dużych mocach. Proponujemy jazdy skuterami kilkoma trasami do atrakcyjnych miejsc widokowych, z których najdłuższa ma aż 22 kilometry.

Przy co najmniej tygodniowym pobycie w naszym domu, dla naszych gości jedna przejażdżka skuterami śnieżnymi GRATIS!

zwiń

Zobacz również