Dom Wypoczynkowy U HANKI

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 290
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

   Zapraszamy  wszystkich gości do naszego obiektu U HANKI znajdującego się w malowniczej miejscowości jaką jest Białka Tatrzańska. Obiekt jest w całości zbudowany z drewna, co jest cechą charakterystyczną stylu podhalańskiego. Znajduje śię w odległości  500 m od Ośrodka Narciarskiego Kotelnica oraz nowopowstającego kompleksu basenów termalnych Terma Bania.Białka Tatrzańska to doskonała baza wypadowa na liczne atrakcje Podhala oraz wiele urokliwych i widokowych szlaków górskich. Ponadto miejscowość przyciąga miłośników kolarstwa górskiego oraz narciarstwa. Oferujemy noclegi blisko wyciągu oraz term. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami, Tv oraz licznymi udogodnieniami. Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich tych
czytaj więcej

   Zapraszamy  wszystkich gości do naszego obiektu U HANKI znajdującego się w malowniczej miejscowości jaką jest Białka Tatrzańska. Obiekt jest w całości zbudowany z drewna, co jest cechą charakterystyczną stylu podhalańskiego. Znajduje śię w odległości  500 m od Ośrodka Narciarskiego Kotelnica oraz nowopowstającego kompleksu basenów termalnych Terma Bania.
Białka Tatrzańska to doskonała baza wypadowa na liczne atrakcje Podhala oraz wiele urokliwych i widokowych szlaków górskich. Ponadto miejscowość przyciąga miłośników kolarstwa górskiego oraz narciarstwa. Oferujemy noclegi blisko wyciągu oraz term. 
Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje 2, 3, i 4 osobowe z łazienkami, Tv oraz licznymi udogodnieniami. Zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich tych którzy kochają wypoczynek w górach!

 
zwiń

Zobacz również