Dom Wypoczynkowy U MAĆKA

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Pod Grapą 22a
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom Wypoczynkowy U Maćka położony jest w Białce Tatrzańskiej w cichej i spokojnej okolicy nad rzeką w odległości ok. 800 m od kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska.   Do dyspozycji naszych gości mamy 43 miejsca noclegowe umiejscowwione w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Każdy z tych pokoi wyposażony jest w łazienę , TV oraz bezpłatne połączenie internetowe. Na każdym piętrze przygotowaliśmy mały aneks kuchenny z lodówką , kuchenką mikrofalową oraz czajnikiem.    Smaczne posiłki, które zaspokoją nawet bardzo wymagające gusta podawane są w dużej jadalni z kominkiem. Pomieszczenie to jest również udostępniane dla zorganizowania różnych imprez rodzinnych.  Z uwagi na
czytaj więcej
Dom Wypoczynkowy U Maćka położony jest w Białce Tatrzańskiej w cichej i spokojnej okolicy nad rzeką w odległości ok. 800 m od kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska.
 
Do dyspozycji naszych gości mamy 43 miejsca noclegowe umiejscowwione w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Każdy z tych pokoi wyposażony jest w łazienę , TV oraz bezpłatne połączenie internetowe. Na każdym piętrze przygotowaliśmy mały aneks kuchenny z lodówką , kuchenką mikrofalową oraz czajnikiem. 
 
Smaczne posiłki, które zaspokoją nawet bardzo wymagające gusta podawane są w dużej jadalni z kominkiem. Pomieszczenie to jest również udostępniane dla zorganizowania różnych imprez rodzinnych. 
Z uwagi na cenny czas naszych gości prowadzimy dogone dla każdego pory wydawania posiłków:
śniadanie w formie bufetu            8:00 - 10:00 
obiadokolacja                            15:30 - 17:30
 
Zimą do dyspozycji Państwa przygotowanych jest ponad 20 wyciągów w tym kompleks narciarski Kotelnica -4 koleje krzesełkowe - 3 osobowa o dł. 1380 m, 4 osobowa o dł. 80 m, 6 osobowa o dł.1350 m.,nowa kolej gondolowa z podgrzewanymi siedzeniami - otwarcie zima 2012, oraz wyciągi orczykowe i talerzykowe.
Najbliższy wyciąg narciarski- (sztucznie naśnieżany) znajduje się 20 metrów od domu. Można tam napić się również gorącej czekolady, góralskiej herbaty czy innych trunków oraz zjeść pieczone kiełbaski.
 
Posiadamy własną wypożyczalnię sprzętu sportowego oraz szkołę nauki jazdy www.umacka.com .
Latem wypożyczamy rowery dla całych rodzin.
 
Latem nasi goście mogą dowolnie korzystać z uroków górskiej rzeki , która płynie w pobliżu-400m od domu. Mając na uwadze bezpieczeństwo oraz wygodę naszych gości- przygotowaliśmy specjalnie utwardzoną prywatną drogę z mosteczkiem prowadzącą do plaży rzeki Białki. 
 
Białka Tatrzańska jako kolejna już miejscowość tatrzańska otworzyła w roku 2011 kopleks basenów geotermalnych, a Dom Wypoczynkowy U Maćka jest oddalony od TERM BANIA niecały kilometr. Polecamy również temy w Bukowinie /7 km / i w Szaflarach/ 7 km/.
 
Z myślą o naszych gościach nawiązaliśmy współpracę z prywatną firmą przewozową , która organizuje wycieczki krajoznawcze takie jak: spływ przełomem Dunajca, zwiedzanie Zamku w Niedzicy oraz w Czorsztynie, Przejazd do Morskiego Oka.
 
zwiń

Zobacz również