Domki Góralskie przy Studni

Od 250 zł

Zakopane
ul. Harenda 15
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Domki Góralskie przy Studni znajdują się w Zakopanem przy ul. Harenda 15. Stanowią doskonałą bazę wypadową zimą i latem!  W naszej ofercie dwa domki położone w cichej uliczce, w sąsiedztwie wyciągów narciarskich Harenda, a zimą możliwy zjazd pod sam domek na nartach. Posiadamy własną wypożyczalnię nart. W sezonie zimowym specjalnie dla naszych gości wypożyczenie kompletu nart tylko 10 zł za dobę od osoby. Wyciąg krzesełkowy Harenda czynny jest również latem.  Domek I posiada dwa poziomy: - na parterze znajdują salon z kuchnią i łazienką. - na piętrze sypialnie. - domek od 4 do 6 osób Do dyspozycji gości oddajemy: - kuchnię
czytaj więcej

Domki Góralskie przy Studni znajdują się w Zakopanem przy ul. Harenda 15. Stanowią doskonałą bazę wypadową zimą i latem! 
W naszej ofercie dwa domki położone w cichej uliczce, w sąsiedztwie wyciągów narciarskich Harenda, a zimą możliwy zjazd pod sam domek na nartach. Posiadamy własną wypożyczalnię nart. W sezonie zimowym specjalnie dla naszych gości wypożyczenie kompletu nart tylko 10 zł za dobę od osoby.
Wyciąg krzesełkowy Harenda czynny jest również latem. Domek I posiada dwa poziomy:
- na parterze znajdują salon z kuchnią i łazienką.
- na piętrze sypialnie.
- domek od 4 do 6 osób

Do dyspozycji gości oddajemy:
- kuchnię z pełnym wyposażeniem
- parking

- salon z TV
- łazienkę
- grill

 

Domek II posiada dwa poziomy:

- domek od 2 do 7 osób
- salon z TV
- łazienkę
- kuchnię z pełnym wyposażeniem
- parking
- grill

W sąsiedztwie znajdują się kościół, muzeum Jana Kasprowicza, karczmy regionalne (200m), sklep spożywczy. Odległośc do Krupówek to tylko 3 km.

zwiń

Zobacz również