DOMEK WYPOCZYNKOWY

Od 35 zł

Ochotnica Dolna
ul. Kudowe 205B
34-452 Ochotnica Dolna
Pieniny
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do domku zlokalizowanego w pięknej, górskiej okolicy, nad brzegiem górskiego potoku.    Wypoczywając w naszym całorocznym domku można liczyć przede wszystkim na spokój i ciszę, a także cudowne widoki z oknami. W domku znajduje się: salon z TV, dwie sypialnie, aneks kuchenny wraz z wyposażeniem,  dwie łazienki.  Domek może ugościć max. do siedmiu osób.   Nasz domek leży przy szlaku na szczyt górski Lubań, a wiec miłośnicy spacerów, wędrówek po górach lub wycieczek rowerowych na pewną znajdą zajęcie.   Dosłownie na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne szlaki, szczyty górskie, piękne i malownicze krajobrazy.    Tuż obok naszej
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa do domku zlokalizowanego w pięknej, górskiej okolicy, nad brzegiem górskiego potoku. 
 
Wypoczywając w naszym całorocznym domku można liczyć przede wszystkim na spokój i ciszę, a także cudowne widoki z oknami. W domku znajduje się:
  • salon z TV,
  • dwie sypialnie,
  • aneks kuchenny wraz z wyposażeniem, 
  • dwie łazienki. 
Domek może ugościć max. do siedmiu osób.
 
Nasz domek leży przy szlaku na szczyt górski Lubań, a wiec miłośnicy spacerów, wędrówek po górach lub wycieczek rowerowych na pewną znajdą zajęcie.
 
Dosłownie na wyciągnięcie ręki znajdują się liczne szlaki, szczyty górskie, piękne i malownicze krajobrazy. 
 
Tuż obok naszej urokliwej miejscowości znajdują się: Szczawnica - Uzdrowiskowe Miasteczko w sercu Pienin (ok. 14 km), spływ przełomem Dunajca, liczne wyciągi (Szczawnica, Kluszkowce, Krościenko, Białka), Łącko - stolica jabłek i śliwowicy :) 
 
W odległości 500 metrów znajduje się Restauracja i sklep. 
 
zwiń

Zobacz również