Ośrodek Fian

Od 85 zł

Zakopane
ul. Chałubińskiego 38
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Obiekt Fian usytuowany jest w malowniczej okolicy w pobliżu centrum Zakopanego, niedaleko jednych z najlepszych ośrodków narciarskich w regionie. Obiekt oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach typu Standard oraz Premium, z nieco wyższym standardem. Znajdują się w nim 2 restauracje i sauna. Każdy pokój jest komfortowo urządzony i dysponuje łazienką, wnętrza są utrzymane w jasnej kolorystyce. Wyposażenie pokoi obejmuje ręczniki, czajnik, telewizor, telefon, radio, a niektóre z nich są również z balkonem. Hotel Fian zapewnia bezpłatne WiFi oraz parking, a dla dzieci przygotowano mały plac zabaw. Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z transferu lotniskowego.  W restauracji hotelowej serwowane są pyszne śniadania w formie
czytaj więcej

Obiekt Fian usytuowany jest w malowniczej okolicy w pobliżu centrum Zakopanego, niedaleko jednych z najlepszych ośrodków narciarskich w regionie. Obiekt oferuje zakwaterowanie w komfortowych pokojach typu Standard oraz Premium, z nieco wyższym standardem. Znajdują się w nim 2 restauracje i sauna.

Każdy pokój jest komfortowo urządzony i dysponuje łazienką, wnętrza są utrzymane w jasnej kolorystyce. Wyposażenie pokoi obejmuje ręczniki, czajnik, telewizor, telefon, radio, a niektóre z nich są również z balkonem.

Hotel Fian zapewnia bezpłatne WiFi oraz parking, a dla dzieci przygotowano mały plac zabaw.

Za dodatkową opłatą Goście mogą skorzystać z transferu lotniskowego. 

W restauracji hotelowej serwowane są pyszne śniadania w formie bufetu, a popołudniami goście mogą skorzystać z karty menu. Na ulubionego drinka można wybrać się do plażowej restauracji La Playa Beach Bar & Chillout Lounge.

W bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się kolejka linowa na Kasprowy Wierch, kompleks narciarski Nosal oraz skocznia narciarska Wielka Krokiew. Od słynnych Krupówek dzieli nas jedynie 10 minut piechotą.

zwiń

Zobacz również