Noclegi u Ani

Od 35 zł

Małe Ciche 50
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu.   Przygotowaliśmy dla Państwa sześć pokoi: 2 dwuosobowe, 2 trzyosobowe, oraz 2 czteroosobowe. Łącznie 18 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wykończone są w stylu regionalnym, posiadają łazienki i telewizory. Do dyspozycji Gości jest także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, komputer stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do internetu.   Obok domu znajduje sie parking, plac zabaw i zadaszone miejsce na grila.   Miły i spokojny domek na 18 osób. Zapraszamy cały rok miłych gości.   Tuż obok, w odległości 100m od naszego domu znajduje się krzesełkowy wyciąg narciarski, oświetlony w nocy, sztucznie snieżony o długości
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek do naszego domu.
 
Przygotowaliśmy dla Państwa sześć pokoi: 2 dwuosobowe, 2 trzyosobowe, oraz 2 czteroosobowe. Łącznie 18 miejsc noclegowych. Wszystkie pokoje wykończone są w stylu regionalnym, posiadają łazienki i telewizory. Do dyspozycji Gości jest także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, komputer stacjonarny i bezprzewodowy dostęp do internetu.
 
Obok domu znajduje sie parking, plac zabaw i zadaszone miejsce na grila.
 
Miły i spokojny domek na 18 osób. Zapraszamy cały rok miłych gości.
 
Tuż obok, w odległości 100m od naszego domu znajduje się krzesełkowy wyciąg narciarski, oświetlony w nocy, sztucznie snieżony o długości 1300 m. Dla mniej zaawansowanych narciarzy wyciąg orczykowy o długości 600 m, a dla dzieci "Dyzio" o długości 100 m. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również