Nowe Miejsce W Brzegach

Od 35 zł

Brzegi
ul. Wierchowa 39
34-532 Jurgów
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Nowe Miejsce w Brzegach   to dom położony wśród pól i łąk, z którego okien można oglądać wspaniałą panoramę Tatr   Apartament składa się z części wypoczynkowej oraz jadalnej, ma również wyjście na słoneczny taras. Zapewniamy naszym Gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz możliwość korzystania z prywatnego parkingu. Oferujemy śniadanie dopasowane również do różnego rodzaju diet: kontynentalne, angielskie/irlandzkie, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe. W okolicy panują fantastyczne warunki do uprawiania narciarstwa i turystyki pieszej. Dom zlokalizowany jest w miejscowości Brzegi, 13 km od Zakopanego, a od Białki Tatrzańskiej dzieli nas tylko 7 km. Najbliższym lotniskiem jest lotnisko Kraków-Balice, położone 86 km od obiektu. 
czytaj więcej

 

Nowe Miejsce w Brzegach
 

to dom położony wśród pól i łąk, z którego okien można oglądać wspaniałą panoramę Tatr

 


Apartament składa się z części wypoczynkowej oraz jadalnej, ma również wyjście na słoneczny taras. Zapewniamy naszym Gościom bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz możliwość korzystania z prywatnego parkingu.


Oferujemy śniadanie dopasowane również do różnego rodzaju diet: kontynentalne, angielskie/irlandzkie, wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe.


W okolicy panują fantastyczne warunki do uprawiania narciarstwa i turystyki pieszej.


Dom zlokalizowany jest w miejscowości Brzegi, 13 km od Zakopanego, a od Białki Tatrzańskiej dzieli nas tylko 7 km. Najbliższym lotniskiem jest lotnisko Kraków-Balice, położone 86 km od obiektu. 

zwiń

Zobacz również