Olczański Dworek

Od 80 zł

Olczański Dworek

Olczański Dworek w miejscowości Poronin
Google Ads 300x250

Opis

Olczański Dworek to nowoczesny obiekt położony na granicy Zakopanego i Poronina w bezpośrednim otoczeniu Tatr. Stanowi idealne miejsce na udany wypoczynek dla rodzin i grup zorganizowanych.

Obiekt jest położony w cichej i spokojnej okolicy z łatwym i szybkim dostępem do centrum miejscowości, szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich.

Posiadamy przestronne i funkcjonalne pokoje 2, 3, 4 i 5-osobowe, które zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającym turystom. W każdym z nich znajduje się łazienka, TV i łóżko pojedyncze lub podwójne oraz balkon z widokami na góry.

Nasi goście mają dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz jadalni, gdzie serwujemy przepyszną kuchnię. Przyjmujemy również grupy zorganizowane, wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły. Organizatorzy lub wychowawcy GRATIS!

Organizujemy wypady w góry, ogniska przy góralskiej muzyce, przejazdy saniami lub powozami. Chętnie pomagamy w organizacji transportu busami, kontakcie z przewodnikami tatrzańskimi i rezerwacji biletów na Kasprowy Wierch.