Ośrodek Wypoczynkowy Brynkus

Od 35 zł

Białka Tatrzańska
ul. Środkowa 120
34-405 Białka Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa serdecznie do centrum Białki Tatrzańskiej, gdzie znajduje się nasz dom wypoczynkowy ( 700m do ON Kotelnica i Termy Białka ).  Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy przytulnie urządzone pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, a także pokoje typu studio. Wszstkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV oraz bezprzewodowy internet Wi-fi. Zapewniamy wypoczynek w przyjaznej rodzinnej atmosferze z miłą obsługą oraz smaczną domową kuchnią, serwujemy śniadania i obiadokolacje.    W pobliżu domu znajduje się przystanek linii busów do Zakopanego i Nowego Targu i bezpłatnych ski busów dowożących narciarzy do kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska. W sąsiedztwie zlokalizowane są dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze.   Na
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa serdecznie do centrum Białki Tatrzańskiej, gdzie znajduje się nasz dom wypoczynkowy ( 700m do ON Kotelnica i Termy Białka ).  Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy przytulnie urządzone pokoje 2-, 3-, 4-osobowe, a także pokoje typu studio. Wszstkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV oraz bezprzewodowy internet Wi-fi. Zapewniamy wypoczynek w przyjaznej rodzinnej atmosferze z miłą obsługą oraz smaczną domową kuchnią, serwujemy śniadania i obiadokolacje. 
 
W pobliżu domu znajduje się przystanek linii busów do Zakopanego i Nowego Targu i bezpłatnych ski busów dowożących narciarzy do kompleksu narciarskiego Kotelnica Białczańska.
W sąsiedztwie zlokalizowane są dobrze zaopatrzone sklepy spożywcze.
 
Na miejscu znajduje się również przechowalnia sprzętu narciarskiego, suszarka butów narciarskich, w pełni wyposażony aneks kuchenny, wypożyczalnia nart (dla naszych gości rabat).
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również