Ośrodek Wypoczynkowy Helena

Od 45 zł

Poronin
ul. Za Torem 42
34-520 Poronin
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Ośrodek Wypoczynkowy HELENA znajduje się w Poroninie, niewielkiej miejscowości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Zakopanego. Naszym gościom oferujemy pobyt w komfortowych warunkach w pokojach 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami, TV oraz darmowym dostępem do Internetu (Wi-Fi). Posiadamy 50 miejsc noclegowych. Na miejscu dostępna jest stołówka, w której serwowane są dania kuchni polskiej i regionalnej. Oferujemy noclegi oraz wyżywienie w atrakcyjnych cenach, zarówno dla turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych (kolonie, zielone szkoły, wycieczki). Na terenie całego obiektu dostępny jest darmowy internet Wi-Fi. Ośrodek dysponuje salą rekreacyjną z tenisem stołowym, piłkarzykami oraz sprzętem dyskotekowym. W obiekcie znajduje się również sala z kominkiem.
czytaj więcej

Ośrodek Wypoczynkowy HELENA znajduje się w Poroninie, niewielkiej miejscowości położonej w bezpośrednim sąsiedztwie Zakopanego. Naszym gościom oferujemy pobyt w komfortowych warunkach w pokojach 2,3,4 i 5-osobowych z łazienkami, TV oraz darmowym dostępem do Internetu (Wi-Fi). Posiadamy 50 miejsc noclegowych. Na miejscu dostępna jest stołówka, w której serwowane są dania kuchni polskiej i regionalnej. Oferujemy noclegi oraz wyżywienie w atrakcyjnych cenach, zarówno dla turystów indywidualnych jak i grup zorganizowanych (kolonie, zielone szkoły, wycieczki). Na terenie całego obiektu dostępny jest darmowy internet Wi-Fi. Ośrodek dysponuje salą rekreacyjną z tenisem stołowym, piłkarzykami oraz sprzętem dyskotekowym. W obiekcie znajduje się również sala z kominkiem. Oferujemy także możliwość wyżywienia ? przygotujemy dla Państwa smaczne domowe obiady oraz śniadania. Do dyspozycji gości: lodówka, czajniki bezprzewodowe, naczynia.

Obiekt dysponuje ogrodzonym parkingiem dla samochodów osobowych i autokaru. Na terenie obiektu znajduje się utwardzone boisko sportowe o wymiarach 10x16m, umożliwiające grę w koszykówkę, siatkówkę oraz badmintona. Dom otoczony jest ogrodem, w którym znajduje się altana z grillem, huśtawka, a także miejsce na ognisko.

Gwarantujemy miłą, domową atmosferę oraz udany pobyt. Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również