Pensjonat Hanusia

Od 35 zł

Poronin
ul. Tatrzańska 122
34-520 Poronin
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Dom góralski „Hanusia” położony jest w górskiej miejscowości Poronin, w spokojnym i wyjątkowym miejscu wśród malowniczych widoków.   W domu przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje w rozsądnej cenie. Dbamy o Państwa z należytą starannością i cieszymy się, gdy powracają Państwo do nas co roku!   Oferujemy naszym Gościom 2-, 3-, 4- oraz 5–osobowe pokoje, a w każdym z nich pojemna szafa, stolik, komoda, TV i łazienka, a dodatkowo darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu. Proponujemy ponadto możliwość pełnego wyżywienia w jadalni urządzonej w stylu góralskim. Dodatkowymi atutami są: ogrodzone, bezpłatne miejsce parkingowe szałas regionalny na grilla/ognisko ławeczki i huśtawki przy domu stół do tenisa stołowego
czytaj więcej

 

Dom góralski „Hanusia”
położony jest w górskiej miejscowości Poronin,
w spokojnym i wyjątkowym miejscu
wśród malowniczych widoków.

 

W domu przygotowaliśmy dla Państwa komfortowe pokoje w rozsądnej cenie. Dbamy o Państwa z należytą starannością i cieszymy się, gdy powracają Państwo do nas co roku!

 

Oferujemy naszym Gościom 2-, 3-, 4- oraz 5–osobowe pokoje, a w każdym z nich pojemna szafa, stolik, komoda, TV i łazienka, a dodatkowo darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

Proponujemy ponadto możliwość pełnego wyżywienia w jadalni urządzonej w stylu góralskim.


Dodatkowymi atutami są:

  • ogrodzone, bezpłatne miejsce parkingowe
  • szałas regionalny na grilla/ognisko
  • ławeczki i huśtawki przy domu
  • stół do tenisa stołowego
  • trampolina


Każdy niezależnie od wieku znajdzie tu coś dla siebie oraz przyjemnie spędzi czas. Obiecujemy, że zabiorą stąd Państwo niezapomniane wrażenia!

Dom jest oddalony tylko 6 km od centrum Zakopanego i położony wzdłuż drogi łączącej Zakopane z resztą Polski, dzięki czemu stanowi doskonałą baza wypadową dla turystów zarówno zimą jak i latem. Szeroka gama atrakcji czekająca tutaj na Państwa sprawi, że nikt nie będzie się u nas nudził!

CZEKAMY NA PAŃSTWA PRZEZ CAŁY ROK!!!
zwiń

Zobacz również