Pokoje Gościnne KLON

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Tatrzańska 33
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Drogi Gościu!   Witamy serdecznie w naszym domu położonym w Bukowinie Tatrzańskiej, który od dziesięcioleci jest ostoją dla turystów spragnionych wypoczynku w górskiej ciszy, chętnych poznania uroków tatrzańskich szlaków, pasjonatów narciarstwa oraz, od kilku lat, miłośników kąpieli w basenach termalnych. dom   Klon to urokliwa atmosfera przytulnych, drewnianych pokoi, sala gier z bilardem, tenisem stołowym, cymbergajem i piłkarzykami, taras i grill, oraz miejsce do zabaw dla małych dzieci. To także domowa kuchnia: śniadania latem, a w zimie pełne wyżywienie, czyli śniadania i obiadokolacje. Klon to rzadka okazja na zawiazanie wieloletnich przyjaźni z gospodarzami, którzy od pokoleń goszczą wiernych miłośników Tatr.
czytaj więcej
Drogi Gościu!
 
Witamy serdecznie w naszym domu położonym w Bukowinie Tatrzańskiej, który od dziesięcioleci jest ostoją dla turystów spragnionych wypoczynku w górskiej ciszy, chętnych poznania uroków tatrzańskich szlaków, pasjonatów narciarstwa oraz, od kilku lat, miłośników kąpieli w basenach termalnych.
dom
 
Klon to urokliwa atmosfera przytulnych, drewnianych pokoi, sala gier z bilardem, tenisem stołowym, cymbergajem i piłkarzykami, taras i grill, oraz miejsce do zabaw dla małych dzieci. To także domowa kuchnia: śniadania latem, a w zimie pełne wyżywienie, czyli śniadania i obiadokolacje.
Klon to rzadka okazja na zawiazanie wieloletnich przyjaźni z gospodarzami, którzy od pokoleń goszczą wiernych miłośników Tatr.
 
Hej!

 

zwiń

Zobacz również