Pokoje Gościnne KLON

Od 35 zł

Bukowina Tatrzańska
ul. Tatrzańska 33
34-530 Bukowina Tatrzańska
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Drogi Gościu!   Witamy serdecznie w naszym domu położonym w Bukowinie Tatrzańskiej, który od dziesięcioleci jest ostoją dla turystów spragnionych wypoczynku w górskiej ciszy, chętnych poznania uroków tatrzańskich szlaków, pasjonatów narciarstwa oraz, od kilku lat, miłośników kąpieli w basenach termalnych. domDo Państwa dyspozycji jest 12 pokoi (2,3,4-osobowych a łazienkami i TV), sala gier (bilard,tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj w cenie), a dla młodszych dzieci oddzielny kącik zabaw.W sezonie zimowym oferujemy śniadania i obiadokolacje. W pozostałym czasie udostępniamy kompletnie wyposażoną kuchnię do indywidualnego użytku gości.Można także skorzystać z grilla gazowego na tarasie.   Klon to urokliwa atmosfera przytulnych, drewnianych pokoi, sala gier z bilardem, tenisem
czytaj więcej
Drogi Gościu!
 
Witamy serdecznie w naszym domu położonym w Bukowinie Tatrzańskiej, który od dziesięcioleci jest ostoją dla turystów spragnionych wypoczynku w górskiej ciszy, chętnych poznania uroków tatrzańskich szlaków, pasjonatów narciarstwa oraz, od kilku lat, miłośników kąpieli w basenach termalnych.
dom
Do Państwa dyspozycji jest 12 pokoi (2,3,4-osobowych a łazienkami i TV), sala gier (bilard,
tenis stołowy, piłkarzyki, cymbergaj w cenie), a dla młodszych dzieci oddzielny kącik zabaw.

W sezonie zimowym oferujemy śniadania i obiadokolacje. W pozostałym czasie udostępniamy kompletnie wyposażoną kuchnię do indywidualnego użytku gości.
Można także skorzystać z grilla gazowego na tarasie.
 
Klon to urokliwa atmosfera przytulnych, drewnianych pokoi, sala gier z bilardem, tenisem stołowym, cymbergajem i piłkarzykami, taras i grill, oraz miejsce do zabaw dla małych dzieci. To także domowa kuchnia: śniadania latem, a w zimie pełne wyżywienie, czyli śniadania i obiadokolacje.
Klon to rzadka okazja na zawiązanie wieloletnich przyjaźni z gospodarzami, którzy od pokoleń goszczą wiernych miłośników Tatr.

 
Hej!

 

zwiń

Zobacz również