Pokoje goscinne Andrzej i Krystyna Łukaszczyk

Od 35 zł

Małe Ciche
ul. Małe Ciche 82c
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Małe Ciche - zapraszamy w góry! Witamy na naszej stronie! Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego nowego pięknego domu, który znajduje się pięknej i malowniczej miejscowości Małe Ciche! Małe Ciche jest znakomitym miejscem zarówno dla kochających narciarstwo jak i piesze wycieczki po Tatrach. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy komfortowe pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami i TV oraz dużą jadalnię wyposażoną w kominek. Przed domem znajdują się specjalnie przygotowane miejsca parkingowe. Zapewniamy Państwu wyżywienie, lecz istnieje także możliwość przygotowywania własnych posiłków w udostępnionej dla Państwa kuchni.   Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas miejsc noclegowych!   Doba
czytaj więcej

Małe Ciche - zapraszamy w góry!

Witamy na naszej stronie! Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego nowego pięknego domu, który znajduje się pięknej i malowniczej miejscowości Małe Ciche! Małe Ciche jest znakomitym miejscem zarówno dla kochających narciarstwo jak i piesze wycieczki po Tatrach. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy komfortowe pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami i TV oraz dużą jadalnię wyposażoną w kominek. Przed domem znajdują się specjalnie przygotowane miejsca parkingowe. Zapewniamy Państwu wyżywienie, lecz istnieje także możliwość przygotowywania własnych posiłków w udostępnionej dla Państwa kuchni.
 
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z oferowanych przez nas miejsc noclegowych!
 
Doba hotelowa w naszym obiekcie noclegowym trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00.
 
Na miejscu macie Państwo także możliwość skorzystania z Internetu.
 
Jedynie 30 m za naszym domem znajduje się nartostrada dla 4-osobowego wyciągu krzesełkowego o długości 1250 m - 6 km do nowopowstałych Term w Bukowinie Tatrzańskiej.
 
zwiń

Zobacz również