Pokoje Gościnne Krystyna i Andrzej Łukaszczyk

Od 40 zł

Małe Ciche
ul. Małe Ciche 82c
34-531 Murzasichle
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Noclegi blisko wyciągu Małe Ciche! Zapraszamy Państwa do naszego domu, który znajduje się pięknej i malowniczej miejscowości Małe Ciche! Wioska jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla kochających narciarstwo jak i piesze wycieczki po Tatrach. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowe pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami i TV oraz dużą jadalnię wyposażoną w kominek. Cała posesja jest ogrodzona, przed domem znajdują się specjalnie przygotowane miejsca parkingowe, altana, domek dla dzieci, trampolina. Zapewniamy również noclegi z wyżywieniem, ponadto istnieje także możliwość przygotowywania własnych posiłków w udostępnionej dla Państwa kuchni (odpowiednio wyposażona).  Na miejscu macie Państwo także możliwość skorzystania z Internetu.
czytaj więcej

Noclegi blisko wyciągu Małe Ciche!

Zapraszamy Państwa do naszego domu, który znajduje się pięknej i malowniczej miejscowości Małe Ciche! Wioska jest doskonałą bazą wypadową zarówno dla kochających narciarstwo jak i piesze wycieczki po Tatrach. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy komfortowe pokoje 2, 3, 4 oraz 5-osobowe z łazienkami i TV oraz dużą jadalnię wyposażoną w kominek. Cała posesja jest ogrodzona, przed domem znajdują się specjalnie przygotowane miejsca parkingowe, altana, domek dla dzieci, trampolina. Zapewniamy również noclegi z wyżywieniem, ponadto istnieje także możliwość przygotowywania własnych posiłków w udostępnionej dla Państwa kuchni (odpowiednio wyposażona). 
Na miejscu macie Państwo także możliwość skorzystania z Internetu.
W sąsiedztwie, zaledwie 30 m za naszym domem znajduje się nartostrada dla 4-osobowego wyciągu krzesełkowego o długości 1250 m - 6 km do nowopowstałych Term w Bukowinie Tatrzańskiej.
Doba hotelowa w naszym obiekcie noclegowym trwa od godziny 14:00 do godziny 10:00. 
zwiń

Zobacz również