Pokoje Gościnne Senator

Od 35 zł

Zakopane
ul. Skibówki 29D
34-500 Zakopane
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Villa Senator: Kameralna Villa posiadająca kilkanaście pokoi. Otoczona jest dużym ogrodem w którym znajdują sie: huśtawka, miejsce na palenie ognisk, grill, ławy ze stołami oraz miejscami parkingowymi dla gości obiektu. Z okien widać Giewont, gdyż pensjonat znajduje się w pobliżu Drogi pod Reglami na Skibówkach, około 100 metrów od Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach i 2 km od Krupówek. Możliwość pobytu ze zwierzętami. - idealne miesjce na spokojny wypoczynek ... Pokoje wyposażone są w:  łazienki telewizor możliwość korzystania z internetu (Wi-Fi) Możliwość wyżywienia. Do niewątpliwych plusów należy wygodny dojazd pojazdami komunikacji miejskiej i mini busami oraz bezpośredni dostęp do
czytaj więcej

Villa Senator:

Kameralna Villa posiadająca kilkanaście pokoi. Otoczona jest dużym ogrodem w którym znajdują sie: huśtawka, miejsce na palenie ognisk, grill, ławy ze stołami oraz miejscami parkingowymi dla gości obiektu. Z okien widać Giewont, gdyż pensjonat znajduje się w pobliżu Drogi pod Reglami na Skibówkach, około 100 metrów od Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach i 2 km od Krupówek. Możliwość pobytu ze zwierzętami. - idealne miesjce na spokojny wypoczynek ...Pokoje wyposażone są w:

  •  łazienki
  • telewizor
  • możliwość korzystania z internetu (Wi-Fi)

Możliwość wyżywienia. Do niewątpliwych plusów należy wygodny dojazd pojazdami komunikacji miejskiej i mini busami oraz bezpośredni dostęp do tras narciarskich i turystycznych:

  • Dolina Małej Łąki ,
  • Dolina Kościeliska,
  • Dolina Chochołowska ,
  • Trasa spacerowa oraz rowerowa pod Reglami


zwiń

Zobacz również